2. Tendences tirdzniecība. Ierīču tirdzniecība pēc tendences, Tirgus tendence jeb trends

Tendenču tirdzniecība. Jaunākās tendences tirdzniecības vietu norēķinu zonās

Saturs

  tendenču tirdzniecība

  Kādas izmaiņas varam tendenču tirdzniecība pēdējā gada laikā interneta tirdzniecībā bioekonomikas sektoros Eiropas Savienībā, Baltijas valstīs un Latvijā? Neapšaubāmi pēdējie nu jau vairāk kā gada laikā ieviestie COVID ierobežojumi ir ietekmējuši daudzus mūsu dzīves aspektus.

  tendenču tirdzniecība

  Kā tie ir ietekmējuši Eiropas, Baltijas un Latvijas iedzīvotāju iepirkšanās paradumus? Un kāda tam ir ietekme uz bioekonomikas sektoru Eiropā un t. Kādas izmaiņas ir nesis Lai gan kopumā uzņēmumu skaits, kas nodarbojas ar e-komerciju ir palielinājies nedaudz, cilvēku skaits, kas iegādājās preces internetā ir palielinājies ievērojami, salīdzinot Visas šīs tendenču tirdzniecība bija zem ES vidējā rādītāja Jāpiebilst, ka Igaunijā jau Latvijā vienādi sadalās pircēju grupas, kas iztērē mazāk kā 50 eiro un tie pircēji, kas iztērē no eiro trīs mēnešu periodā.

  tendenču tirdzniecība

  Kopumā var secināt, ka Latvijas pircēji ir viskonservatīvākie interneta vidē, salīdzinot ar abām pārējām Baltijas valstīm; tie iztērē mazāku naudas daļu interneta pirkumiem kā vidēji ES un Igaunijā, liela daļa pircēju izdara nelielus pirkumus.