ePārskati (Iestāžu pārskati) | ePārskati (Iestāžu pārskati) | Valsts kase

Pārskata iespējas

Lai izslēgtu nepiederošu personu piekļuvi datiem, izveidota daudzpakāpju drošības sistēma ar pārskata iespējas datu pārraides protokolu SSL - Secure socket layer.

Tvizion iespēju pārskats - 832-900-2062

Par šo protokolu liecina atslēdziņas attēls pārlūkprogrammā. Uzklikšķinot uz atslēdziņas attēla, iegūsi informāciju par Citadele internetbankā izmantoto datu kodēšanas metodi.

Standarta pārskatu veidi

Autorizācijas mehānisms identificē lietotāju pēc: Pieslēgšanās vārda, ko izvēlas pats lietotājs. Paroles, ko izsniedz banka slēgtā aploksnē, bet lietotājs to nomaina, pirmo reizi pieslēdzoties internetbankai.

Vispārīgie jautājumi 1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā: 1. Valsts kase papildus šo noteikumu 1. Valsts ieņēmumu dienests papildus šo noteikumu 1. Noteikumus piemēro Likuma par budžetu un finanšu vadību

Autorizācijas koda no izvēlētās autorizācijas ierīces. Šos datus internetbankas lietotājam kategoriski aizliegts izpaust trešajām personām!

Atpakaļceļš

Drošības nolūkos internetbanka periodiski prasīs nomainīt paroli, bet lietotājs, ja nepieciešams, var to nomainīt pats. Pārskata iespējas, ka internetbankā tiek fiksēti visi pieslēgšanās, paroles maiņas un citu būtisku darbību gadījumi.

 • Nozares portāls
 • Pelnīt naudu par bināro opciju pārskatiem
 • Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
 • Ātra nauda wow crcle
 • Sabiedrība šīs tiesības zaudē, ja turpmākajos pārskata gados tā pārsniedz minētās robežvērtības un tas atkārtojas divus pārskata gadus pēc kārtas.
 • Kā bērni ātri nopelna reālu naudu
 • Kā dzīvot, nepelnot naudu

Sistēma ļauj pārlūkot šo darbību vēsturi, dodot iespēju noteikt nepilnvarotas personas pieslēgšanās mēģinājumu. Ja rodas problēmas ar pieslēgšanos internetbankai Ja pieslēgšanās vārds vai parole ievadīta nepareizi vai ievadīts neeksistējošs pieslēgšanās vārds, sistēma paziņos, ka lietotājs nav identificēts.

 • Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likums
 • Žetonu prognozes
 • Grozījumi un aktuālais
 • Nopelnīt naudu izveidot vietni
 • The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics".
 • Rakstīt un pelnīt naudu
 • Ikmēneša iespējas

Šajā gadījumā jāpārbauda, vai nav kļūdu, vai tiek ievērots burtu lielums, un jāmēģina pieslēgties vēlreiz. Ja parole vairākas reizes ievadīta nepareizi, pieslēgšanās vārds tiks bloķēts uz 5 minūtēm un tad var mēģināt ievadīt to vēl 5 reizes.

pārskata iespējas

Ja paroli neizdodas atcerēties, to var nomainīt tepat, internetbankā, nospiežot pogu Aizmirsāt paroli? Tāpat pieslēgšanās vārdu joprojām pārskata iespējas iespējams atbloķēt, zvanot uz klientu atbalsta tālruni un sniedzot darbiniekam prasīto informāciju.

Sūtījuma informācija pārskata iespējas rēķins ASV dolāri Saņemiet informāciju par visiem sūtījumiem, kuriem izrakstīts rēķins konkrētā laika periodā. Pārskatu pārvaldība Kā nosūtītājs, jūs varat izmantot iespējas, ko sniedz FedEx Reporting Online: iespēja saņemt e-pasta paziņojumus, kad pārskati ir gatavi; iespēja uzaicināt lietotājus veidot pašiem savus pārskatus. Organizējiet pārskatus jums vēlamā veidā un saņemiet detalizētu informāciju. Izmantojot FedEx Reporting Online jūs varat: izveidot savus kopsavilkuma pārskatus; izveidot un saglabāt pielāgotas kontu grupas; eksportēt pārskata iespējas Excel, CSV, PowerPoint un PDF formātos; meklēt kontus pēc konta numura, uzņēmuma vai adreses; vizualizēt izdevumus un apjomu gadu no gada pēc vidējās un kopējās cenas par mārciņu, vienību utt. Turklāt šīs veidnes var saglabāt, lai izmantotu atkārtoti.

Ja vairākas reizes pēc kārtas tiks ievadīts nepareizs autorizācijas kods, tiek nobloķēta autorizācijas ierīce, kura tika izmantota ieejai. Ja lietotājam ir papildus autorizācijas ierīce, to joprojām var lietot.

pārskata iespējas

Ja papildus autorizācijas ierīces nav, tad pieeju internetbankai varēs atbloķēt tikai bankas Citadele filiālēs. Ja lietotāja interneta pārlūkprogramma neatbalsta funkcijas, kuras nepieciešamas internetbankas pilnvērtīgai darbībai, atvērsies lapa ar attiecīgu paziņojumu un lūgumu lejupielādēt jaunāko pārlūkprogrammas versiju.

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu Mēs mājaslapā izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes.

Account Options

Nepieciešamajām sīkdatnēm, ar kuru palīdzību rūpējamies par mājaslapas darbību un drošību, mums nav vajadzīga tava piekrišana. Statistikas, analītisko un mārketinga sīkdatņu izmantošanai mums ir nepieciešama tava piekrišana, lai nodrošinātu tev ērtāku mājaslapas un tiešsaistes pakalpojumu lietošanu un piedāvātu tev interesējošu saturu un pakalpojumus, ņemot vērā tavus paradumus.

pārskata iespējas

Uzzini vairāk Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Piekrītu Nepiekrītu Par kreditēšanas mārketinga sīkdatņu izmantošanu Mēs mājaslapā izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes. Kreditēšanas mārketinga sīkdatņu izmantošanai mums ir nepieciešama tava piekrišana, lai, ņemot vērā tavus paradumus, piedāvātu tev interesējošos kreditēšanas pakalpojumus.