Browsing Tag binārās opcijas

Opciju kalendārs, Nokia 9 PureView

Kā pievienot, rediģēt vai dzēst periodiskus notikumus Google kalendārā

Kā pievienot periodisku notikumu Google kalendārā Ja vēlaties Google kalendāram pievienot atkārtotu notikumu, varat to izdarīt, izmantojot vietni vai mobilo lietotni. Google kalendāra izmantošana tīmekļa pārlūkprogrammā Lai pievienotu periodisku notikumu, izmantojot Google kalendāra vietni, augšējā kreisajā stūrī atlasiet pogu Izveidot. Ievadiet sava pasākuma informāciju, izmantojot tam pievienoto lodziņu, pievienojot notikuma nosaukumu, aprakstu un atrašanās vietu, kā arī visu citu atbilstošu informāciju.

Tālāk jums būs jāizvēlas pasākumam piemērots laiks un datums. Lai to izdarītu, izvēlieties pareizo opciju kalendārs datumu, izmantojot uznirstošo kalendāru. Opciju kalendārs šo procesu notikuma laikā.

Nokia 9 PureView

Izvēloties notikumam jaunu laiku un datumu, tiks parādītas citas iespējas, tostarp tas, vai notikumam vajadzētu atkārtoties. No piedāvātajām iespējām izvēlieties, cik bieži vēlaties atkārtot savu notikumu. Varat arī definēt pielāgotu kalendāru, atlasot opciju "Pielāgots".

  • Ir taisnība, ka dažas durvis joprojām ir aizvērtas, piemēram, Spotify izmantošana ar mūsu HomePod, taču daudzas citas ir atvērtas, un, piemēram, Amazon Echo kā Apple lietotāja izmantošana ir pilnīgi iespējama.
  • Mazāk Šis raksts ir par Outlook Web App, ko izmanto organizācijas, kuras pārvalda e-pasta serverus, kur darbojas Exchange Server vai
  • Kā efektīvi pārvaldīt Outlook kalendāru Sīkrīku jaunumi
  • Kā lietot un instalēt Google kalendāru darbvirsmā | Mobilais forums

Konteksta izvēlnē "Pielāgots atkārtojums" varat noteikt, cik bieži notikums atkārtosies, kurās dienās un kad beigsies periodiskie notikumi. Ja esat gatavs saglabāt savu atkārtoto notikumu, atlasiet opciju "Saglabāt". Kad atkārtotais notikums ir pievienots, tas aizpildīs jūsu kalendāru atbilstoši jūsu norādītajam kalendāram un veidnei.

Kā pārvietot notikumu Google kalendārā

Piemēram, ja esat konfigurējis notikumu atkārtot opciju kalendārs nedēļu noteiktā dienā, pasākums tiks parādīts šajā dienā katru nedēļu, līdz tiks atcelts citādi. Notikumu izvēlnē pievienojiet savai notikumam atbilstošu informāciju, tostarp nosaukumu, datumu un laiku.

Uznirstošajā izvēlnē izvēlieties vienu no pieejamajām iepriekš definētajām opcijām, piemēram, katru dienu, nedēļu, mēnesi vai gadu.

opciju kalendārs

Varat arī nospiest "Pielāgots", opciju kalendārs iestatītu pielāgotu grafiku pasākuma atkārtošanai. Izmantojot piedāvātās iespējas, iestatiet notikuma atkārtošanās biežumu, kā arī iespējamo beigu datumu. Nospiediet "Gatavs", lai saglabātu iestatījumus. Kad pasākums būs pievienots, tas tagad atkārtosies jūsu kalendārā, ievērojot opciju kalendārs norādīto kalendāru.

Opcijas > Kalendārs

Kā rediģēt vai dzēst periodisku notikumu Google opciju kalendārs Google kalendārā atkārtots notikums ir tāds pats kā jebkurš cits, un to var rediģēt vai izdzēst, ja jūsu plāni mainās. Piemēram, iespējams, vēlēsities ierosināt jaunu notikuma laiku, mainīt atrašanās vietu vai pilnībā pārtraukt regulāru pasākumu sēriju.

Izmantojot vietni vai opciju kalendārs lietotni, varat rediģēt vai dzēst jebkuru atkārtotu notikumu. Google kalendāra izmantošana tīmekļa pārlūkprogrammā Ja savā tīmekļa pārlūkprogrammā izmantojat Google kalendāru, varat rediģēt vai dzēst jebkuru esošu notikumu, kalendārā atlasot pasākuma nosaukumu. Uznirstošo notikumu informācijas apgabalā atlasiet pogu Rediģēt notikumu, lai to rediģētu. Veiciet nepieciešamās izmaiņas notikumu izvēlnē, tostarp mainiet laiku, nosaukumu vai atrašanās vietu.

opciju kalendārs

Kad esat gatavs saglabāt izmaiņas, atlasiet pogu "Saglabāt". Google kalendārs sniegs jums iespējas saglabāt izmaiņas atlasītajā notikumā vai turpmākajos vai pagātnes periodiskajos notikumos.

Ekonomiskais kalendārs bināro opciju tirdzniecībai, Bināro Opciju Tirdzniecības Signālu

Ja vēlaties dzēst notikumu atsevišķi vai visiem atkārtotiem vai pagātnes notikumiemkalendārā atlasiet notikuma nosaukumu un pēc tam opciju kalendārs pogu Dzēst. Jums būs iespēja izdzēst vienu notikumu vai visus vai iepriekšējos periodiskos notikumus. Pēc apstiprināšanas pasākums vai notikumi tiks noņemts no jūsu kalendāra. Google kalendāra izmantošana mobilajās ierīcēs Ja izmantojat Google kalendāru operētājsistēmā Android, iPhone vai iPad, varat rediģēt vai dzēst atkārtotu notikumu tādā pašā veidā.

opciju kalendārs

Lai sāktu darbu, atveriet lietotni Google kalendārs un kalendāra skatā pieskarieties tā pasākuma nosaukumam, kuru vēlaties rediģēt vai dzēst. Pasākuma informācijas izvēlnē pieskarieties pogai Rediģēt, lai veiktu izmaiņas.

Jūs varat veikt izmaiņas savā pasākumā, tostarp mainīt nosaukumu, atrašanās vietu, laiku utt. Nospiediet "Saglabāt", lai saglabātu izmaiņas.

Skatiet, pievienojiet Google kalendāru programmā Outlook vai Windows 10 darbvirsmā

Google kalendārs lūgs jums apstiprināt, vai vēlaties lietot izmaiņas atlasītajam notikumam, visiem turpmākajiem notikumiem vai visiem saglabātajiem periodiskajiem notikumiem pagātnē, tagadnē un nākotnē.

Ja vēlaties izdzēst notikumu vienu reizi vai visiem atkārtotiem notikumiemkalendāra skatā atlasiet notikuma nosaukumu. Pasākuma informācijas izvēlnē pieskarieties hamburgera izvēlnes ikonai augšējā labajā stūrī. Pēc dzēšanas pasākums tiks noņemts no jūsu kalendāra un izmaiņas tiks sinhronizētas visās jūsu ierīcēs.

opciju kalendārs