Žetonu vakars – zvaigžņu stunda – Salacgrīvas Vidusskola

Žetonu saraksts

Žetona piešķiršana Kopienas vietnes veidnes izmantošana SharePoint Kopiena ir vietne, kas izmanto Kopienas vietnes veidni, lai nodrošinātu lapas, tīmekļa daļas, sarakstus un jebkurus citus resursus, kas nepieciešami Kopienai.

Kopienas var izveidot kā apakšvietnes, kas atrodas grupas vietnē, piemēram, vai tās ir sagrupētas ar vienu žetonu saraksts otras, atvēlētā vietņu kolekcijā.

Ikviens var izveidot Kopienas kā apakšvietnes, bet tikai vietņu kolekcijas administrators var izveidot Kopienu vietņu kolekcijas saknē.

žetonu saraksts

Kopienas vietnēs ir četras wiki lapas mājas, kategorijas, dalībnieki un parkas tiek glabātas Wiki lapu bibliotēkā. Šajās lapās ir iekļautas dažādas tīmekļa daļas, kas var būt vai nebūt redzamas atkarībā no lietotāja privilēģijām.

Piemēram, Kopienas rīku tīmekļa daļa tiek žetonu saraksts tikai Kopienas īpašniekiem un regulētājiem, un tā sniedz iespēju pārvaldīt Kopienu un tās saturu. Tāpat kā varat pielāgot grupas vietni vai wiki lapu bibliotēku, varat pielāgot šīs Topopton binārās opcijas lapas, pievienojot papildu tekstu, attēlus žetonu saraksts citas tīmekļa daļas.

Produkta apraksts

Piemēram, noteiktā tēmā vai domēnā esošam Kopienai ir jāizskatās un jāsajūt, kas veicina šo tēmu. To var izdarīt, lietojot unikālu dizainu un fona attēlu, kā arī izmantojot pielāgotu vietnes ikonu.

Protams, varat arī izveidot papildu lapas savā Kopienā kopā ar citiem tipiskajiem SharePoint saturu, piemēram, sarakstiem un bibliotēkām.

STRÁŽSKE: O korčuľovanie na vonkajšom mestskom klzisku je veľký záujem

Kopienas vietņu kolekcijas izveide Vietņu kolekcijas administratori veido jaunas vietņu kolekcijas no nomnieka administratora SharePoint vai centrālās administrēšanas SharePoint Server centra. Sadaļā nosaukumsievadiet savas Kopienas nosaukumu.

Kas ir ICO marķieris un kā tas darbojas?

Šis virsraksts būs redzams Kopienas sākumlapā un globālajā navigācijā lapas augšdaļā. Ja izvēlēsities iekļaut saiti uz Kopienu vecākvietnes ātrās palaišanas joslā vai globālajā navigācijā, šis nosaukums tiek rādīts. Sadaļā Atlasiet valoduizvēlieties vietnes primāro valodu.

Lietotāja interfeisa teksts, tostarp izvēļņu nosaukumi un virsraksti, tiks rādīts izvēlētajā valodā. Sadaļā Atlasiet veidniizvēlieties Kopienas vietne. Laika joslāpašreizējā zona tiek noteikta žetonu saraksts parādīta pēc noklusējuma. Ja nepieciešams, mainiet to. Sadaļā administratorsievadiet žetonu saraksts personas vai personu vārdus, kuras pārvaldīs Kopienas vietni.

Kāda ir kriptonauda marķiera definīcija?

Šiem vārdiem atdalītiem ar komatiem ir jābūt iekļautiem uzņēmuma adrešu sarakstā. Sadaļā krātuves kvotaievadiet servera krātuves vietas apjomu, kas veltīts šai vietņu kolekcijai. Sadaļā servera resursu kvotaievadiet servera resursu daudzumu, kas veltīts šai vietņu kolekcijai. Noklusējuma vērtība ir Kopienas vietnes izveide Kopienas vietne ir apakšvietne, kuru var izveidot zem jebkuras citas SharePoint vietnes.

  1. Interneta ieņēmumi 10 dienā
  2. Kas ir ICO marķieris un kā tas darbojas?
  3. Inta Cirša
  4. Nosacījumi, kā pelnīt naudu tiešsaistē
  5. Tas ir tikai kaste ar nav chips un poker.

Noklikšķiniet uz jauna apakšvietne. Sadaļā Aprakstsierakstiet īsu Kopienas žetonu saraksts vai satura aprakstu. Apraksts ir svarīgs, jo Kopienas portāls ir izcelts, un tas palīdz lietotājiem saprast, ko nozīmē žetonu saraksts Kopiena.

Šajā rakstā

Sadaļā lietotāja atļaujasizvēlieties: Izmantojiet tās pašas atļaujas kā vecākvietneižetonu saraksts Kopienas vietne varētu pārmantot atļaujas no vietnes virs tās hierarhijā.

Jūs nevarēsit mainīt atļaujas Kopienas vietnē, ja vien neesat vecākvietnes administrators.

Theme: Awaken by ThemezHut.

Rūpīgi apsveriet šo opciju. Pārmantošana no vecākobjekta nozīmē, ka Kopienas lietotāji var nolaisties augstāk vai zemākā līmenī, nekā ir tipisks lomai, kurai tie ir piešķirti Kopienā. Izmantojiet unikālas atļaujas ieteicamslai piešķirtu Kopienas dalībniekiem specifiskas atļaujas, kas ir unikālas Kopienas vietnei. Atļaujas neattiecas uz citām hierarhijas vietnēm.

žetonu saraksts

Sadaļā Rādīt šo vietni vecākvietnes ātrās palaišanas joslāizvēlieties: Jālai iekļautu savu jauno Kopienu vecākvietnes ātrās palaišanas joslā.

Nēlai jauno Kopienu neatstātu vecākvietnes ātrās palaišanas joslā.

10PCS DS12C887 DS12C887+ DIP-18 Reālā laika pulksteni, žetonu Jaunas oriģinālas

Sadaļā izmantojiet augšējo saišu joslu no vecākvietnesizvēlieties: Jālai iekļautu saiti uz Kopienu vecākvietnes globālās navigācijas joslā. Nēlai Kopienas neatstātu globālo navigācijas joslu.

žetonu saraksts

Sadaļā izmantojiet augšējo saišu joslu no vecākvietnesizvēlieties: Jālai rādītu globālo navigācijas joslu no vecākvietnes, neatkarīgi no tā, vai tā ietver jūsu Kopienas vietni. Nēlai Kopienas vietnē paslēptu globālo navigāciju. Noklikšķiniet uz Izveidot.

žetonu saraksts

Uz lapas sākumu Kopienas administrēšanas iestatījumi Pēc tam, kad esat izveidojis vietņu kolekciju, izmantojot Kopienas vietnes veidni, jūs pamanīsiet jaunu iestatījumu kategoriju lapā Vietnes iestatījumi.

Šie Kopienas administrēšanas iestatījumi sniedz iespēju iestatīt grupas dalības politikas, iestatīt un pārvaldīt diskusiju žetonu saraksts, definēt, kā tiek apstrādāti uzbrukuma saturs, un noteikt Kopienas dalības punktu sistēmu. Iestatījums Kur atrast informāciju Diskusiju pārvaldība Šis ir diskusiju saraksts, ko izmanto Kopienas regulētājs, lai pārraudzītu visas diskusijas, kas notiek Kopienā.

No šīs lapas regulētājs var redzēt, kurš izrakstīja, cik ir atbildējis, cik daudz "patīk" vai "zvaigžņu novērtējums" ir saņemts, un vai šis amats ir ieteicamā diskusija.

Regulētājs arī izmanto šo sarakstu, lai piešķirtu piedāvāto statusu.

žetonu saraksts