Gulbene Tourism

Ekskursiju tirdzniecība

Saturs

  reģistrējieties, lai nopelnītu naudu internetā

  Drukāt Ekskursijas laikā uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Gunārs Cīrulis izglītojamos sagaidīja ar īsu atskatu uzņēmuma tapšanas vēsturē, kā arī sniedza informāciju par uzņēmumā pieejamajiem pakalpojumiem, pašreizējo darba apjomu, darbinieku skaitu un darba specifiku, preču piedāvājumu un to būtiskākajām atšķirībām, kā arī labprāt atbildēja uz izglītojamo uzdotajiem Ekskursiju tirdzniecība, tajā skaitā, par uzņēmuma vidējo gada apgrozījumu un peļņu.

  Tāpat G. Cīrulis dalījās savā personīgajā pieredzē karjeras veidošanā, akcentējot specifisko zināšanu jomu un pieprasījumu pēc tām mūsdienās.

  kādus ienākumus pārdot lietas uz ceļa

  Lai sniegtu vispusīgāku ieskatu nozarē un aprīkojumā, pirms iekārtu demonstrēšanas, G. Cīrulis īsi pastāstīja par katru iekārtu un tās iespējām, vienlaikus uzdodot jautājumus izglītojamiem par atsevišķu iekārtu darbības principiem un izglītojamo līdzšinējo pieredzi metālapstrādes jomā. Ekskursijas praktiskajā daļā, izglītojamiem kopumā bija pieejamas sešas darba stacijas, kurās varēja vērot alumīnija un tērauda metināšanu, t.

  jaunumi par akciju tirdzniecību

  Jāpiemin, ka ikvienu iekārtu izglītojamajiem bija iespējams izmēģināt pašrocīgi. Pēc ekskursijas lielākā daļa izglītojamo atzina, ka šāds pasākums bijis ļoti vērtīgs, jo bijusi iespēja uzzināt un praktiskajā darbībā izmēģināt sev interesējošās iekārtas.

  ilgtermiņa iespēju stratēģija

  Foto no pasākuma apskatāmi šeit.