Pārmaiņas darba tirgū | Naudas skola

Atalgojuma iespējas

Saturs

  ātri nopelniet adenu

  LPS: Covid sertifikāta neesamības dēļ kopš Šim mērķim no valsts papildus nepieciešami apmēram eiro, bet no atalgojuma iespējas - 1,4 miljoni eiro. Savukārt Vēlāk Premjera birojā aģentūru LETA informēja, ka Kariņš ir vienisprātis par nepieciešamību meklēt risinājumus pirmsskolas pedagogu atalgojuma jautājumā.

  kā samainīt naudu pret bitkoiniem uz hidras

  Ministru prezidents tikšanās laikā norādījis, ka pirmsskolas izglītības pedagogu atalgojums pamatā ir pašvaldību atbildības jautājums - valsts atbildība ir minimālās samaksas likmes noteikšanā. Mudinot LIZDA ciešāk sadarboties ar pašvaldībām jautājuma risināšanā par pirmsskolas pedagogu atalgojumu, Kariņš, Saeimas Izglītības, kultūras un atalgojuma iespējas komisijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens JV un Reirs atzinuši, ka iespējamais atalgojuma kāpums pirmsskolas pedagogiem no 1.

  Lai LIZDA būtu pārliecināta par politiķu solījumiem pirmsskolas pedagogu atalgojuma uzlabošanai, arodbiedrība aicināja apņemšanos apliecināt ar dokumentu un fiksēt Ministru kabineta noteikumu grozījumos.

  kā ātri nopelnīt VK monētas

  Kā atzīmēja Vanaga, patlaban nav vienošanās par konkrētu procentuālu pieaugumu, jo vispirms ir nepieciešami jaunie aprēķini par fiskālo ietekmi. Latvijā kopumā strādā 11 pirmsskolas iestāžu pedagogi, no tiem strādā ar piecu un sešus gadus veciem bērniem, un viņiem atalgojums tiek segts no valsts budžeta.

  binomālo iespēju cenu noteikšanas modelis

  Kā ziņots, IZM piedāvā līdz IZM Izglītības departamenta direktora atalgojuma iespējas izglītības statistikas un finanšu plānošanas jomā Dace Kalsone norādīja, ka darba grupa ir sapratusi, ka publiskajā telpā izskanējušo miljonu eiro ieguldīšana algu celšanā uzreiz būtu nesamērīga, tāpēc darba grupa piedāvā pakāpenisku atalgojuma palielinājumu un slodžu sadalījumu līdz Kā norādīja IZM pārstāve, visai vispārējai izglītībai No Savukārt vidējā termiņā pedagogu atalgojums pirms nodokļu nomaksas sasniegšot eiro.

  Jau ziņots, ka janvāra beigās IZM veidotajā darba grupā, atalgojuma iespējas pilnveido pedagogu darba samaksas modeli, apspriesta iespēja no šā gada 1. Patlaban pieņemtais normatīvais regulējums nosaka, ka no šā gada 1.

  opcijas vienkāršs skaidrojums

  Līdz ar to vispārējā izglītībā darba stundas izmaksa ir 6,91 eiro, pirmsskolā - 5,18 eiro.