Vērtē iespējas mazturīgām mājsaimniecībām kompensēt enerģijas cenu kāpumu

Vērtējot iespējas

Saturs

  Autori: LSM. Viņa norādīja, ka OVG priekšlikums samazināt pašizolācijā pavadāmo dienu skaitu tiek skatīts ar mērķi, lai nerastos darbaroku trūkums un lai būtu, kas strādā, Covid vīrusa omikrona paveidam izplatoties.

  kā padarīt bitcoin

  Akūta darbaspēka trūkuma gadījumā ir iespējams arī attālinātais darbs, bet ne visās nozarēs to var nodrošināt, atzīmēja Meņģelsone.

  Vaicāta, vai pašizolācijā pavadāmo dienu skaitu varētu samazināt no desmit līdz piecām, viņa atzina, ka OVG pie konkrētas vienošanās nenonāca.

  Tāpat Meņģelsone pieļāva, ka par šo jautājumu varētu diskutēt ceturtdienas valdības sēdē. Viņa akcentēja, ka arī vairākas citas valstis lemj par Covid kontaktpersonām pašizolācijā vērtējot iespējas dienu skatu samazināšanu. Savukārt saistībā ar valdības plānu pagarināt Covid dēļ izsludināto vērtējot iespējas situāciju līdz Izplatoties Covid vīrusa omikrona paveidam, ir saprotams, ja valdība pagarina ierobežojumus un ārkārtējo situāciju, tomēr vērtējot iespējas svarīgi arī zināt, kādi atbalsta mehānismi būs pieejami uzņēmējiem, kuru uzņēmējdarbība ir ierobežota, noradīja Meņģelsone.

  101 opciju tirdzniecības noslēpums

  Konkrētus lēmumus varētu pieņemt valdības sēdē 6. Tikmēr arvien plašāk un straujāk izplatoties jaunajam Covid omikrona paveidam, Eiropa riskē saskarties ar kritisku darbaspēka trūkumu un būtisku ietekmi uz ekonomiku.

  Šobrīd neviena institūcija valstī nevar pateikt, cik daudz ir šādu cilvēku.

  Tādēļ vairākas Eiropas valstis saīsina laikukas ar vīrusu inficētajiem un arī kontakpersonām ir jāpavada izolācijā. Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  opcijas cenas atkarība

  Ziņot par kļūdu.