Vadītāja opcija

Vadītāja opcija

Saturs

  vadītāja opcija bināro opciju godīgas vietnes

  Vadītāja infocentra informāciju var attēlot kombinētajā instrumentu panelī, un to var darbināt, izmantojot kreisās puses svirslēdža vadības ierīces un kombinētā instrumentu paneļa izvēlni. Pārbaudi un iestatījumus var veikt uzreiz pēc tam, kad kombinētais instrumentu panelis ir automātiski izgaismots pēc automašīnas atslēgšanas. Ja aptuveni 30 sekunžu laikā pēc vadītāja durvju atvēršanas netiek aktivizēts neviens no vadītāja infocentra slēdžiem, instrumentu paneļa apgaismojums nodziest — lai pēc tam darbinātu vadītāja infocentru, atslēga jāpagriež pozīcijā II vai jāiedarbina dzinējs.

  vadītāja opcija uzacu tirdzniecības apraksts

  Piezīme Ja brīdinājuma ziņojums parādās laikā, kamēr izmantojat vadītāja infocentru, tad jāapstiprina ziņojums, lai infocentru varētu atkal aktivēt. Apstipriniet paziņojumu, vienreiz īsi nospiežot indikatora sviras taustiņu Vadītāja opcija.

  Vadības OK — var atvērt kombinētā instrumentu paneļa izvēlni, apstiprināt paziņojumus vai izvēlnes atlases.

  vadītāja opcija kas man traucē nopelnīt lielu naudu

  Īkšķrats — var pārlūkot izvēlnes vai vadītāja infocentra opcijas. RESET — var atiestatīt pašreizējo brauciena odometru vai doties atpakaļ vadītāja opcija struktūrā. Izvēlieties, kuru vadītāja infocentru attēlot: Lai nodrošinātu, ka nevienam no slēdžiem nepaliek nepabeigta darbība, vispirms atiestatiet tos, divas reizes nospiežotRESET.

  vadītāja opcija demo konts, kā saprast, ar ko tas nodarbojas

  Pagrieziet īkšķratu, lai pārlūkotu opcijas un apstātos pie vajadzīgā virsraksta. Kombinētā instrumentu paneļa vadītāja infocentru var mainīt uz citu opciju jebkurā brauciena laikā. Viena no opcijām nozīmē, ka vadītāja infocentrs netiek attēlots.

  vadītāja opcija ko jūs domājat par binārajām opcijām

  Vadītāja infocentra virsraksts kombinētajā instrumentu panelī Information Brauciena odometrs T1 un kop.

  Brauciena odometrs T2 un k.

  vadītāja opcija enioption binārās opcijas

  Līdz tukš.