Vides troksnis | Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Troksnis tirdzniecībā, Laidienu arhīvs

Saturs

  top tirdzniecības platformas

  Riepu degvielas patēriņa efektivitātes un bremzēšanas īpašību uzlabošana un trokšņu līmeņa samazināšana līdz Kvalitatīvas riepas var būtiski samazināt degvielas troksnis tirdzniecībā un līdz ar to arī CO2 emisijas. Lai palīdzētu patērētājiem izvēlēties preci ar labāku degvielas patēriņa efektivitāti, labākām bremzēšanas īpašībām uz slapja ceļa un zemāku trokšņu līmeni, viņiem ir nepieciešama skaidra un būtiska informācija par riepu kvalitāti.

  Ar šo regulu saskaņo informāciju par riepu degvielas patēriņa efektivitāti, bremzēšanas īpašībām uz slapja ceļa un ārējo rites troksni.

  pieredze tirdzniecībā ar ziņām

  No Riepu piegādātāju pienākumi Piegādātāji nodrošina, ka C1, C2 un C3 klases riepām, kuras piegādā izplatītājiem vai patērētājiem, ir piestiprināts marķējums. Šis marķējums ietver uzlīmi, troksnis tirdzniecībā norādīta: degvielas patēriņa efektivitātes klase burti no A līdz G ; saķeri ar slapju ceļu raksturojoša klase burti no A līdz G ; pārbaudes, kurās nosaka dažādu riepu klašu saķeri ar slapju ceļu, ir grozītas un papildinātas ar Regulu ES Nr.

  Piegādātāji šo informāciju paziņo publiski, piemēram, to tīmekļa vietnēs vai katalogos.

  tirdzniecības stratēģijas bināro opciju pārskatiem

  Riepu izplatītāju pienākumi Izplatītāji nodrošina, ka tirdzniecības vietā piedāvātajām vai glabātajām riepām labi redzamā vietā ir piestiprinātas piegādātāju nodrošinātās uzlīmes. Ja tirdzniecībā piedāvātās riepas nav redzamas patērētājiem, izplatītājs patērētājiem sniedz šo informāciju.

  kā nopelnīt naudu, veidojot vietnes

  Transportlīdzekļu piegādātāju un transportlīdzekļu izplatītāju pienākumi Ja troksnis tirdzniecībā var izvēlēties riepas, tad transportlīdzekļa piegādātāji un izplatītāji sniedz patērētājiem informāciju par katra piedāvātā riepu veida degvielas patēriņa efektivitāti, bremzēšanas īpašībām uz slapja ceļa un rites troksni.

  Atcelšana No Tā ir piemērojama kopš T troksnis tirdzniecībā pagaidu lietošanas rezerves riepas: riepas, kas konstruētas izmantošanai ar spiedienu, kas ir augstāks par standarta un pastiprinātajām riepām noteikto spiedienu.

  bināro iespēju nav depozīta konta

  Regulas EK Nr. Šai konsolidētajai versijai ir tikai dokumentāla vērtība.