Social links

Tirdzniecības talants

Saturs

  kā nopelnīt naudu par video iespējām

  Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. Skolēniem bija iespēja tuvāk iepazīties ar profesijām, kuras var apgūt mūsu skolā, un praktiski izmēģināt savas prasmes noteiktajās specialitātēs. Audzēkņu talantu konkurss Valentīndienas noskaņās Dāviniet tirdzniecības talants, jo tā mēdz atgriezties!

  Tātad visu nedēļu mūsu skolā valdīja mīlestība.

  q variants, kurš par to pelna naudu

  Foajē jaunais dekorējums gaidīja jaunas fotosesijas, bet ceturtdien Paldies visām grupām par jauku uzstāšanos! Viesmīļu grupas Vsm1 audzēknes Jūlija, Kintija un Elizabeta skolēniem stāstīja par traukiem, galda piederumiem, to nozīmi un izvietošanas principiem, mācīja locīt auduma salvetes, demonstrēja kārtaino kokteiļu pagatavošanas un glāžu rotāšanas paņēmienus.

  kā vislabāk nopelnīt naudu dzīvē

  Svinīgo līniju atklāja skolas direktors J. Kuklis, apsveicot visus klātesošus ar pirmā semestra noslēgumu, ar sasniegumiem un labiem rezultātiem dažādās sfērā, jo tik daudz paveikts šajā laikā!

  Svinīgajā līnijā tika sumināti viscentīgākie audzēkņi ar augstākiem rezultātiem mācību priekšmetos, kā arī tie, kuri visaktīvāk piedalījās dažādos konkursos, pasākumos, aktivitātēs.

  programmas, lai nopelnītu naudu par iespējām

  Viņiem tika pasniegtas saldas dāvanas un Atzinības raksti.