Top Navigation

Tirdzniecības izvirzīšanās, Žurnāls: Īsumā – Jurista Vārds

Saturs

  TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma darījumi Colliers pirms gada prognozēja, ka investīciju aktivitāte nekustamo īpašumu jomā Latvijā jau trešo gadu pēc kārtas sasniegs mln EUR. Negaidīti šogad tirdzniecības izvirzīšanās pēc investīciju apjoma izvirzījās darījumi ar tirdzniecības objektiem, kopējām investīcijām sasniedzot gandrīz mln EUR.

  Tirdzniecības izvirzīšanās darījumi šai segmentā bija tirdzniecības tirdzniecības izvirzīšanās Riga Plaza un Olimpia pārdošanas darījumi. Prognozējot Saglabājas investoru interese par biroja ēku iegādi, tomēr vairāk kā iepriekš tiek vērtēti ēku nomnieki un Covid ietekme uz to biznesu.

  kā nopelnīt naudu iRecommend vietnē

  Kopumā Rīgā ir ierobežots piedāvājums ar labas kvalitātes biroja ēkām, kas bieži ietekmē investoru izvēli par labu Tallinai vai Viļņai. Pēc vairākiem gadiem, ja tiks realizēti pašlaik pieteikti projekti, investoriem varētu būt pieejami atbilstoši investīciju produkti.

  punktu signāli binārām opcijām

  Šī gada nozīmīgākais darījums bija Citadeles bankas biroja ēkas pārdošana, tā iegādes vērtībai pārsniedzot 50 tirdzniecības izvirzīšanās EUR. Savukārt Corum Asset Management šogad iegādājās savu otro biroja ēku Rīgā, papildinot portfelī esošo Toma 4 ar Kungu 1 biroja ēku.

  Covid iespaidā ievērojami ir palielinājusies investoru interese par loģistikas sektoru, tā kā tas izrādījies vismazāk skartais nekustamā īpašuma sektors. Šogad savu portfeli ar loģistikas centriem aktīvi papildināja Eften, kura pārvaldītie fondi iegādājās 3 loģistikas centrus Dominante, Tirdzniecības izvirzīšanās, LC Berģikas arī bija nozīmīgākie darījumi šai segmentā.

  binārās opcijas 300 procenti

  Šis ir segments, kurā sagaidām lielāku aktivitāti turpmāk. Jauns un neraksturīgs investīciju tirgus dalībnieks ir pārtikas veikalu tīkls LIDL, kurš līdz šim iegādājās zemes gabalus savu veikalu būvniecībai, tomēr Kopumā

  binārā opcija binom