Laidienu arhīvs

Tirdzniecības amatpersona. Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums

Saturs

  padomi, kā viegli nopelnīt naudu

  IDB aizturējis divas VP amatpersonas par kukuļu pieņemšanu un tabakas izstrādājumu nelikumīgas tirdzniecības piesegšanu Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti!

  nelikumīga naudas pelnīšana internetā

  Veicot pirmstiesas izmeklēšanu, tika noskaidrots, ka minētās amatpersonas ilgstošā laika periodā kādai personai, kas veica nelikumīgu tabakas izstrādājumu realizēšanu, nodevušas informāciju tirdzniecības amatpersona Valsts policijas plānotajām darbībām, kas saistītas ar tabakas izstrādājumu nelikumīgas aprities apkarošanu Jelgavas tirgū. Abas Valsts policijas amatpersonas apmaiņā pret sniegto informāciju, iespējams, pēc pieprasīšanas regulāri saņēmušas kukuļus no personas, kura nodarbojās ar tabakas izstrādājumu nelikumīgu apriti.

  tiešsaistes ieņēmumu pārskati 2022. gads

  Abas aizturētās amatpersonas atzītas par aizdomās turētajiem, un tām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, tai skaitā noteikts aizliegums pildīt amata pienākumus. IDB kopš tā dibināšanas vada tā priekšnieks Valters Mūrnieks un šī gada Mūrnieka pilnvaru termiņu IDB priekšnieka amatā uz pieciem gadiem, līdz Šī informācija ir publisks tirdzniecības amatpersona un neatspoguļo LV portāla viedokli.

  bināro opciju peļņas olimpiāde

  Par tirdzniecības amatpersona saturu atbild iesūtītājs. Publicēšanas noteikumi Labs tirdzniecības amatpersona.

  kāda ir bināro opciju mērķa likme