Grūtniece Simona Kubasova‑Prakaša Amerikā potējas pret Covid‑19

Simona opcijas. Influencere Simona Kubasova dāvās meitu barbadosiešu uzņēmējam

kas ir biary iespējas

Netrūka vieus arī no Latvijas. Simonu sveica gan vecāki, gan Simonas māsa skaistumkonkursu dalībniece un modele Diāna Kubasova.

Influencere Simona Kubasova dāvās meitu barbadosiešu uzņēmējam

Jubilāre ar sociālo tīklu starpniecību novēlēja sev daudz laimes Viņa pateicās ikvienam, kas piedalījies viņas simona opcijas ceļojumā un padarījis to tik īpašu. Tāpat viņa norādīja, ka ir gatava nākamai dzīves nodaļai un vēl lielākiem piedzīvojumiem… Saistītās ziņas VIDEO: brīnišķīgākie mirkļi no modeles Simonas Kubasovas un uzņēmēja Radžas kāzām Modele Simona Kubasova pirms kāzām iekuļas ķezā Ņujorkā Kādu puisi Amerikā atradusi latvju skaistulīte Simona Kubasova?

kā nopelnīt naudu instagramā

Nākamajā dienā pēc dzimšanas dienas svinībām gaviļniece ziņoja, kā atpūšas skaistajā Bahamu salu pludmalē, bet drīz vien skaisto stāstu papildināja ar jaunumiem par ģimenes pieaugumu, publiskojot bildi, kurā redzama kopā simona opcijas vīru, un atrāda arī sonogrāfijā uzņemto fotogrāfiju.

Simona savā "Instagram" profilā pavēstīja, ka Ziemassvētki šogad būs maģiski, norādot, ka mazulis gaidāms šā gada decembrī. Grūtniecības laiku topošā māmiņa sauc par laimīgāko savā dzīvē.

bitcoin, kā pagatavot 2 dienā