zīmes | Tēzaurs

Pārmērīgas zīmes, Pieturzīmes un simboli norāžu paplašinājumos

pārmērīgas zīmes

Ignorēt mērķa noliktavas vienību: Jā Ignorēt numura zīmi izvietošanas laikā: Jā Lietotājs, kurš bloķējis darbu: Jā Atļaut pārmērīgu izdošanu: Jā Svarīgi Kad darbiniekam un mobilās pārmērīgas zīmes izvēlnes vienumam ir iespējoti atbilstošie parametri, pārmērīgu izdošanu var apstrādāt tikai izmantojot mobilo ierīci. Piemērs Kad priekšnosacījumi, darbinieka iestatījumi un izvēlnes elementu iestatījumi ir iestatīti, varat strādāt ar šo līdzekli.

pārmērīgas zīmes

Atlasiet Jauns, lai izveidotu jaunu pārdošanas pasūtījumu. Jaunais pārdošanas pasūtījums ir atvērts. Kopsavilkuma cilnē Pārdošanas pasūtījuma rindas pievienojiet rindu, kurai ir šādi iestatījumi: Krājuma numurs: A Kopsavilkuma cilnē Rindas informācija cilnē Piegāde iestatiet Pārsniegtās piegādes lauku uz Lapas Rezervācija darbību rūtī atlasiet Rezervēt laidienu, lai rezervētu krājumus.

  • Speciālās reklāmas prasības | Patērētāju tiesību aizsardzības centrs
  • Kā nopelnīt un pārskaitīt naudu

Aizveriet lapu Rezervācija. Cilnē Noliktava, kas atrodas darbību rūtī, atlasiet Nodot izpildei noliktavā.

Turlais aicina Satiksmes departamentu padomāt, kādas ceļas zīmes kur nepieciešamas

Kad izlaišana ir pabeigta, saņemsiet informatīvus ziņojumus, kas parāda izveidotos kopuma un noslodzes ID. Iegūt jaunā pasūtījuma darba ID un numura zīmes numuru Izlaižot pārdošanas pasūtījumu nosūtīšanai uz noliktavu, sistēmai jābūt pārmērīgas zīmes jaunam darba ID, kam ir viena izdošanas rinda. Sekojiet šiem soļiem, lai atrastu darba ID un unikālās noliktavas vienības piešķires.

005 Mūsu draugi hormoni. Leptīns un insulīns

Režģī Pārskats meklējiet tikko izveidoto pārdošanas pasūtījuma kolonnu Pasūtījuma numurs. Tam pārdošanas pasūtījumam atzīmējiet atbilstošo darba ID. Atlasiet rindu jaunajam pārdošanas pasūtījumam, lai parādītu saistīto informāciju režģī Rindas.

  • zīmes | Tēzaurs
  • Ienākumi tiešsaistē un ne tikai

Atzīmējiet vietu, no kuras tiks izdota vienība. Darbību rūtī atlasiet Dimensijas.

Speciālās reklāmas prasības

Dialoglodziņā Dimensiju attēlojums pārliecinieties, vai ir atzīmētas izvēles rūtiņas Numura zīme, Noliktava un Vienuma numurs un pēc tam atlasiet Labi. Rūtī Filtrs iestatiet šādus filtrus: Vienuma numurs — ir viens no — A Noliktava — sākas ar — 24 Atzīmējiet paradītās Vienuma numurs vērtības.

pārmērīgas zīmes

Pasūtījuma pārmērīga izdošana, izmantojot mobilo programmu Warehouse Management Pierakstieties Warehouse Management mobile programmā kā lietotājs noliktavā Atlasiet Labi atzīmes simbols.

Iestatiet lauku Izdošanas daudzums uz Lapā Pārmērīga izdošana saņemat šādu ziņojumu: "Rindas pasūtījuma pārsniegšana ir 40,00 procenti, bet atļautā pasūtījuma pārsniegšana ir tikai 10,00 procenti. Pārmērīgas zīmes pasūtījumu rindas pasūtījuma pārsniegšanas limits ir 10 procenti.

pārmērīgas zīmes

Tāpēc, ja ir noteikts daudzums 10, jūs varat pārmērīgi izdod tikai par 1, ar kopējo izdošanas daudzumu Laukā Noliktavas vienības identifikators ievadiet noliktavas vienības identifikatoru, kuru atzīmējāt iepriekšējā sadaļā. Laukā Mērķa noliktavas vienības identifikators ievadiet mērķa noliktavas vienības identifikatoru.

Pārskatiet informāciju lapā Pārdošanas pasūtījumi - izvietošana. Šis pārmērīgas zīmes norāda, ka pārdošanas pasūtījuma darba ID ir pabeigts un pārmērigi izdotais daudzums nepārsniedz pasūtījuma apjoma pārsniegšanas ierobežojumu 10 procenti.