23 sajūtas, kas darba vietā mūs piemeklē katru piektdienu. Brīvdienas gandrīz klāt!

Piektdienas iespējas, Aktualitātes | Ķekavas novads

fiat maks ir

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma Pašlaik vējš ir pierimis un jauni, plaši bojājumi elektrotīklā netiek prognozēti, taču aizvien Piektdienas iespējas darbs pie sarežģītāko bojājumu Piektdienas iespējas, ko radījuši vēja postījumi Sestdien Piektdienas iespējas elektroapgāde vēl traucēta dažiem simtiem klientu visā valsts teritorijā un uzņēmuma darba brigādes strādā pastiprinātā režīmā, lai elektroapgādi iespējami drīz atjaunotu visiem klientiem.

Aizvadītajā diennaktī elektroapgādes traucējumi tika reģistrēti visā valsts teritorijā, bet lielākie postījumi notikuši Latvijas centrālajā un rietumu daļā, uzsver Kozlovska.

Bojājumus elektrotīklā galvenokārt radījuši gaisvadu līnijās iegāzti koki un to zari, bojāti balsti un citi elektrotīkla elementi.

Prāta Vētra - Rudens

Stiprā vēja laikā vienlaicīgi atslēgto klientu skaits valstī turējies vidēji četru līdz septiņu tūkstošu robežās, bet laika periodā no Lielai daļai klientu elektroapgādi izdevies atjaunot stundas laikā vai ātrāk, tostarp veicot pārslēgumus tīklā un apejot bojātos tīkla posmus.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā — pievienojies, lai Piektdienas iespējas svarīgāko un interesantāko pirmais!

tiešraides signāli par iespējām