Pēcdedzināšanas iespējas
Saturs
Piesārņojošas emisijas no lielām sadedzināšanas iekārtām Eiropas Savienība ES nosaka ierobežojumus piesārņojošo vielu emisijām no lielām sadedzināšanas iekārtām.
Videospēļu spēlēšana datorā ir arī iespēja uzņemt jūsu snieguma video. Kaut arī daži risinājumi ir labi zināmi, citi mazāk, bet tomēr ir efektīvi.
Tās galvenais mērķis ir samazināt kaitīgās rūpnieciskās emisijas, jo īpaši nodrošinot labāko pieejamo tehnisko paņēmienu LPTP labāku piemērošanu, tādējādi sniedzot labumu gan iedzīvotāju veselībai, gan videi. Tā attiecas uz sadedzināšanas iekārtām, kuru kopējā nominālā ievadītā siltumjauda ir 50 MW vai lielāka, neatkarīgi no tajās izmantotā kurināmā veida.
Atsevišķi sadedzināšanas iekārtu veidi neietilpst šīs nodaļas piemērošanas jomā.
Kā piemērus var minēt: iekārtas, kurās degšanas produktus izmanto apsildei, žāvēšanai u. Apvienošanas noteikumi Tiesību aktā ir paredzēti noteikumi attiecībā uz apvienošanu. Piemēram, ja divu vai vairāku atsevišķu iekārtu atgāzes aizvada caur vienu kopīgu skursteni, šādu iekārtu apvienojumu uzskata par vienu sadedzināšanas iekārtu pēcdedzināšanas iespējas, aprēķinot kopējo nominālo ievadīto pēcdedzināšanas iespējas, to jaudu saskaita.
Attiecībā uz esošajām iekārtām ir paredzētas zināmas elastības iespējas valsts pārejas plāns, ierobežota lietošanas laika atkāpe. V pielikumā 1.
Centralizētās siltumapgādes iekārtas Līdz Emisiju gaisā monitorings ES valstīm ir jānodrošina, ka gaisu piesārņojošo emisiju monitorings tiek veikts saskaņā ar V pielikuma 3. Monitoringa automātiskās iekārtas uzstādīšanu un darbību kontrolē un tajās katru gadu veic uzraudzības testus.
Oglekļa dioksīda ģeoloģiska glabāšana Šajā jomā visu tādu sadedzināšanas iekārtu operatoriem, kurās saražo vai vairāk megavatu nominālās elektrības jaudas, ir jānodrošina, ka: i ir pieejama piemērota uzglabāšanas teritorija; ii ir iespējami transporta pakalpojumi, pēcdedzināšanas iespējas vērā gan tehniskus, gan ekonomiskus apsvērumus; iii ir tehniski un ekonomiski lietderīgi tās uzlabot oglekļa dioksīda uztveršanai. Emisiju samazināšanas iekārtu nepareizas darbības vai bojājumu gadījumi ES valstīm ir jānodrošina, ka to kompetento iestāžu izsniegtajās atļaujās ir paredzēti noteikumi attiecībā uz emisiju samazināšanas iekārtu nepareizas darbības vai bojājumu gadījumiem.
Bojājumu gadījumos operatoram ir jāsašaurina vai jāizbeidz darbība, ja 24 stundu laikā netiek panākti normāli ekspluatācijas apstākļi, vai jānodrošina iekārtas ekspluatācija, izmantojot kurināmo ar zemu piesārņotājvielu saturu.