Simbola ievietošana

Opciju simboli. Piezīmes lietotājam

Atveras meklēšanas ekrāns, parādot tastatūru un šādas pogas: Poga Atpakaļ.

opciju simboli

Izvēlies šo pogu, lai atgrieztos iepriekšējā ekrānā. Meklēšanas ievades lodziņš. Šeit ievadi meklējamo vārdu.

Opciju simboli. Skaiti pats

Ievadot tekstu, tiek parādīti atbilstoši IP un adreses. Ja nospiedīsi un turēsi nospiestu tastatūras burta taustiņu, varēsi piekļūt papildu rakstzīmēm, ja tās būs pieejamas.

Piemēram, nospied un turi nospiestu burtu "e", lai piekļūtu rakstzīmēm 3 e è é ê ë un citām. Lai rediģētu, izvēlies jau ievadīto vārdu un novieto kursoru. Pēc tam vari ievietot vai izdzēst rakstzīmes.

Opciju simboli Force Touch skārienpaliktni, spiediena uztveršanas spēja pārnes interaktivitāti jaunā līmenī. Skārienpaliktnis sniedz atgriezenisko saiti — kad velkat vai pagriežat objektus, jutīsit nelielu vibrāciju, kad tie tiek izlīdzināti, ļaujot darboties ar lielāku precizitāti. Klikšķa ar uzspiedienu opciju piemērus sk. Apple atbalsta rakstā How to use the Force Touch trackpad. Tālāk aprakstīti daži biežāk izmantotie žesti.

Meklēšanas veida poga. Meklēšanu vari veikt visā pašreizējā kartē vai noteiktā zonā, piemēram, pilsētā vai galamērķa tuvumā.

Sākuma ekrāna personalizēšana tālrunī | Nokia phones

Izvēlies šo pogu, lai mainītu meklēšanas veidu uz kādu no minētajiem: Visa karte Izvēlies opciju simboli opciju, lai veiktu meklēšanu visā pašreizējā kartē bez meklēšanas rādiusa ierobežojumiem. Pašreizējā atrašanās vieta ir meklēšanas centrs.

opciju simboli

Rezultāti tiek sarindoti pēc tiešas atbilstības. Manā tuvumā Izvēlies šo opciju, lai veiktu meklēšanu ar pašreizējo GPS atrašanās vietu kā meklēšanas centru.

opciju simboli

Rezultāti tiek sarindoti pēc attāluma. Pilsētā Izvēlies šo opciju, lai izmantotu pilsētu kā meklēšanas centru. Pilsētas nosaukums jāievada, izmantojot tastatūru.

  • Vietnes par binārām opcijām un platformām
  • Kāds ir Burger King simbols?
  • Palīdzība par mobilo tīklu - Chromebook Palīdzība

Kad esi izvēlējies pilsētu rezultātu sarakstā, vari meklēt adresi vai IP šajā pilsētā. Maršrutā Kad maršruts ir izplānots, opciju simboli izvēlēties šo opciju, lai maršrutā meklētu noteikta veida atrašanās vietas, piemēram, degvielas uzpildes stacijas.

Pēc uzaicinājuma ievadi atrašanās vietas veidu un pēc tam izvēlies to kolonnā pa labi, lai veiktu meklēšanu.

opciju simboli

Galamērķa tuvumā Kad maršruts ir izplānots, vari izvēlēties šo opciju, lai izmantotu galamērķi kā meklēšanas centru. Skatījuma poga. Izvēlies šo pogu, lai atgrieztos kartes skatījumā vai virzības skatījumā.

  • Iespēja pagarināt
  • Mazāk Varat vienkārši ievietot īpašu rakstzīmi, daļskaitli vai citu simbolu PowerPoint prezentācijās un Excel darbgrāmatās.
  • Canon : Inkjet rokasgrāmatas : TS series : Drukas opciju maiņa

Izvēlies šo pogu, lai izmantotu tastatūras ciparus un simbolus. Izvēlies ABC pogu, lai atgrieztos pie vispārējās tastatūras.

opciju simboli

Tastatūras un izkārtojuma poga. Izvēlies šo pogu, lai mainītu tastatūras izkārtojumu uz citu valodu.

Kontroliezīmes simbola ievietošana

Sarakstā vari izvēlēties līdz pat četriem izkārtojumiem. Ja esi izvēlējies vairāk kā vienu izkārtojumu, izvēloties tastatūras izkārtojuma pogu, atvērsies uznirstošais elements, lai tu varētu ātri mainīt izvēlētos tastatūras izkārtojumus. Nospied un turi nospiestu opciju simboli pogu, lai tieši dotos uz visu izkārtojumu sarakstu. Opciju simboli šo pogu, lai pārslēgtu rezultātu attēlošanu sarakstā vai kartē.

Izvēlies šo pogu, lai rādītu vai paslēptu tastatūru.

Apzīmējumi un simboli

Vienu reizi pieskaries pārslēgšanas taustiņam, lai nākamais ievadītais burts būtu lielais burts. Pieskaries divreiz pārslēgšanas taustiņam, lai aktivizētu burtslēgu un visi ievadītie burti būtu lielie burti.

opciju simboli

Pieskaries pārslēgšanas taustiņam vienreiz, lai izslēgtu burtslēgu.