Ko darīt, ja ir \ kelly formula binārām opcijām

Opciju korekcija

Esi skaista mājās! Iesaka Una Ulme vietējais bitkoins, kas notiek

Secinājums Kameras objektīva darbs ir vienkāršs: tas liek un fokusē gaismu, un to dara, izmantojot vairākus izliektus stikla gabalus, kas pārvietojas uz priekšu un atpakaļ. Tas izklausās vienkārši, bet opciju korekcija ir daudz grūtāk, nekā varētu šķist.

Visu šī stikla blakusprodukti ir tādas anomālijas kā hromatiskā aberācija un mucas deformācija, kas var radīt citādi skaistu attēlu. Lightroom var tos patstāvīgi noteikt noteiktā mērā, taču, lai patiešām pārņemtu kontroli pār saviem attēliem, varat izmantot manuālo objektīva korekcijas paneli, lai precīzi noregulētu attēlu, līdz tas ir ideāli piemērots pikseļiem.

Izpratne par hromatisko aberāciju Pirms pārāk dziļi iedziļināties objektīva manuālās korekcijās, ir svarīgi saprast, kas vispirms izraisa tādas problēmas kā hromatiskā aberācija.

Perifērā apgaismojuma korekcija

Dažādas gaismas krāsas pārvietojas dažādos viļņu garumos. Tā rezultātā, kad objektīva stikla elementi saliek ienākošo gaismu, var būt diezgan sarežģīti visu pareizi sakārtot kameras attēla sensorā.

opciju korekcija minimālā likme binārās opcijās 25

Tas ir īpaši redzams, fotografējot pēc iespējas plašākā diafragmā, kopš tā kļūst tiešām grūti panākt, lai gaisma pareizi uzvestos, kad jūs tik daudz ielaižat uzreiz. Rezultāts ir violets un zaļš bārkstis, kad attēlā redzat cietas malas.

Opciju korekcija var arī radīt sagrozītus attēlus, kas izskatās vai nu izliekti, vai uzpūsti vidū.

opciju korekcija stratēģijas ar macd par binārām opcijām

Lētākām lēcām vai lēcām ar ļoti plašu diafragmu nav tik daudz stikla elementu, lai šīs problēmas novērstu. Viņu iekšpusē ir daudz īpaša stikla, lai novērstu problēmas, kas bieži opciju korekcija ar viņu lētākajiem kolēģiem. Ja jums nav pāris tūkstošu dolāru, ko tērēt īpaši asiem objektīviem, šīs attēlu problēmas varat novērst Lightroom.

Kā veikt manuālu objektīva korekciju Lightroom

Fotografējot RAW formātā, varat izmantot opciju Automātiski. Tas lieliski palīdz noņemt purpursarkanās un zaļās bārkstis un novērst stobra deformāciju, pamatojoties uz to, ko tā zina par jūsu objektīva īpašībām.

opciju korekcija viegli nopelnīt naudu video

Noklikšķiniet uz šiem lodziņiem, lai Lightroom automātiski mēģinātu novērst ar objektīviem saistītas opciju korekcija problēmas. Deviņas reizes no desmit tā darbu veic diezgan labi. Tomēr dažreiz jūs vēlēsities sev pielāgot lietas vai vienkārši pats veikt visu darbību.

Šeit tiešām noderēs opcija Manual. Manuāla objektīva korekcija Objektīva manuālās korekcijas panelī ir trīs iespējas, kuras katru varat kontrolēt atsevišķi. Izkropļošana ļauj pārveidot attēlu tā, lai tas būtu mazāk uzpūsts pa vidu. Defringe nodarbojas ar purpursarkanām un zaļām bārkstīm augsta kontrasta apgabalos, īpaši ar lielu opciju korekcija.

Vinjete ir paredzēta opciju korekcija stūru izgaismošanai opciju korekcija aptumšošanai. Opcija Manuālā objektīva korekcija ļauj pilnībā kontrolēt objektīva korekcijas. Kropļojumi Šī ir izplatīta problēma ar daudziem objektīviem, kas ne vienmēr ir ļoti acīmredzama. Tomēr, tiklīdz to pamanīsit, šo parādību sāksiet redzēt visu laiku. Par laimi, labojums ir vienkāršs. Parasti ir tikai jāvelk slīdņa Izkropļojums pa opciju korekcija vai pa labi.

Kaut kas šeit nav īsti pareizi. Kompozīcija ir laba, bet vissliktākās un labākās binārās opcijas ir izliekta kā balons. Velkot slīdni, virs attēla parādīsies režģis, kas var palīdzēt iegūt pareizo vērtību.

Manuāla objektīva korekcija

Attēlā meklējiet taisnas horizontālas vai vertikālas līnijas un velciet slīdni, līdz tie sakrīt ar režģi. Ēkas jumts dod jauku vadību, koriģējot deformāciju. Tas vēl nav izveidots ar režģi, taču problēma tiks novērsta, vēl nedaudz nospiežot deformācijas slīdni.

Opcija Ierobežot apgriešanu nodrošina, lai gala attēls paliktu kvadrātveida vai taisnstūrveida robežās. Ja slīdni noregulējat pārāk tālu pa labi, opciju korekcija var nedaudz deformēties.

ПРОВЕРЬ СЕБЯ: ТОЛЬКО 97% ЛЮДЕЙ МОГУТ ПРАВИЛЬНО НАПИСАТЬ ЭТИ 10 СЛОВ - Тест по русскому #русскийязык

Tomēr, pārbaudot šo opciju, tas tiks novērsts, būtiski pietuvinot attēlu, jo tas tiek pielāgots, lai opciju korekcija no ārkārtēja adatas spilvena efekta.

Galīgais attēls: Defringe Šeit jūs varat viegli izlabot purpursarkanās un zaļās bārkstis, kas var parādīties uz jūsu attēliem.

Deformāciju korekcija

Jūs varat pielāgot slīdņus manuāli, bet mans vēlamais veids ir izmantot acu opciju korekcija rīku, lai atlasītu konkrētas violetas un zaļas krāsas bārkstis, kuras vēlaties noņemt.

Zemāk redzamais attēls ir tieši no kameras, un nav piemērota objektīva korekcija. Ievērojiet, kā sola malām ir nelielas violetas un zaļas krāsas kontūras.

opciju korekcija tirgotāju kļūdas bināro opciju tirdzniecībā

Tos izraisa kameras objektīva saliektā un veidotā gaisma. Kad zināt, ka meklējat šāda veida jautājumus, sākat tos redzēt visur! Šis ir tā paša attēla tuvplāns. Ievērojiet purpursarkano līkni sēdekļa pamatnē un zaļās malas pie rievotās malas, kas horizontāli iet pāri rāmim.

Lai manuāli labotu šos hromatiskās aberācijas gadījumus, Lightroom jāzina, kādu krāsu diapazonu vēlaties noņemt.

opciju korekcija naudu var nopelnīt ar

Izmantojiet acu pilinātāja rīku, lai izvēlētos vai nu violetu, zaļu, vai abus, un pēc tam precīzi noregulējiet, pielāgojot slīdņus pēc daudzuma un nokrāsas. Pēc violetās un zaļās krāsas atlasīšanas ar acu pilinātāja rīku Lightroom darīs visu iespējamo, lai noņemtu šīs īpašās krāsas ap visām augsta kontrasta malām.

Red-eye correction (Sarkano acu efekta korekcija)

Jūs varat precīzi noregulēt kļūdu, pielāgojot slīdņus Amount un Hue, taču es parasti uzskatu, ka Lightroom lieliski strādā tikai ar dažiem klikšķiem ar pilinātāju. Apskatot pilnu attēlu, jūs varat redzēt, ka šie opciju korekcija aberācijas gadījumi vairs nav, un attēls ir daudz patīkamāks. Šī darbība var būt ļoti noderīga portretiem, kuri bieži tiek uzņemti, izmantojot lielākas diafragmas.

Pat ja jūs nenofotografējat opciju korekcija iztikai, ir patīkami zināt, ka šis vienkāršais un ātrais labojums jums ir pieejams. Vinjete Šī opcija darbojas līdzīgi kā parastais Vinjetes rīks Lightroom. Jūs varat to izmantot, lai opciju korekcija attēla stūrus gaišākus vai tumšākus atkarībā no tā, vai velciet slīdni pa labi vai pa kreisi.

Fibonacci korekcija kā lietot

Gandrīz visām lēcām ir zināma līmeņa vinjete, it īpaši, ja tiek izmantota visplašākā diafragma, taču jūs varat tās viegli izlabot, izmantojot šo rīku. Oriģināls attēls, tieši no kameras. Bīdot daudzumu līdz galam pa kreisi, attēla stūri kļūst tumšāki.

  1. Finansiālā brīvība un finansiālā neatkarība
  2. Papīrs vienmēr tiek padots no aizmugures paliktņa.
  3. Vairumā gadījumu varat definēt šādu informāciju par katru atbilstīgo mobilās ierīces izvēlnes elementu: Vai iemesla kods tiek rādīts mobilās ierīces darbiniekam inventarizācijas laikā.
  4. Demo konts Finanses 20 Digitālās valūtas 34 Kas ir Bitkoins 71 Izglītība Analītika 22 Bitcoin vs akciju tirgus ātrākais veids kā nopelnīt naudu tiešsaistē bitcoins tirdzniecības programmatūra Tur jūs izvēlaties atbilstošo biļeti un strādājat tieši ar to.
  5. Bināro opciju tirdzniecības platformas 60 sekundes
  6. Canon: produkta rokasgrāmata: EOS-1D X Mark III: Objektīva aberāciju korekcija
  7. Eksperti konsultanti netirgo demo kontu
  8. Canon : PIXMA rokasgrāmatas : TS series : PictBridge iestatījumi

Tas ir smalks, bet efektīvs, lai piesaistītu skatītāja uzmanību tēmai, kas atrodas vidū. Vinjetes daudzums Un otrādi, slīdot daudzumu līdz galam pa labi, stūri kļūst vieglāki.

Fibonacci Numbers hidden in the Mandelbrot Set - Numberphile bitcoin pēc gadiem

Tas bieži ir noderīgi, lai labotu vinjeti, kas raksturīga daudziem objektīviem pie plašākām atverēm. Labākais ir tas, ka neviens no šiem labojumiem nav neatgriezenisks, un jūs jebkurā laikā varat atsaukt izmaiņas Lightroom nesagraujošās dabas dēļ. Tātad, ja vēlaties vienkārši izmēģināt šos gadījumus un redzēt, kas notiek, dodieties tieši uz priekšu!