Opcijas sastāvs

Opcijas sastāvs

Saturs

  Showtime Colour Showtime Colour Showtime Colour filca grīdas segumu klāsts apvieno augstu izturību un vieglu kopšanu.

  opcijas sastāvs

  Šī smalko šķiedru filca kolekcija piedāvā 17 neitrālu toņu un tonālu akcentu opcijas. Monokrāsas lieliski saskan ar apdrukātajiem Showtime Graphic dizainiem, un tās iederas jebkurā mūsdienīgā viesmīlības nozares interjera dizaina shēmā.

  opcijas sastāvs

  Colour Colour Showtime Colour izturīgā smalko poliamīda šķiedru filca konstrukcija nodrošina augstu kvalitāti, un grīdas ilgi saglabā labu izskatu. Forbo Showtime kolekcijas iederas jebkurā mūsdienīgā viesmīlības nozares interjera dizaina shēmā. Par Showtime Šie grīdas segumi ir pielāgoti viesmīlības un atpūtas nozares vajadzībām.

  opcijas sastāvs

  Īpaši izstrādātā filca konstrukcija apvieno augstu izturību, komfortu, vieglu kopšanu un uzlabotas akustiskās īpašības, savukārt krāsu palete ar saskaņotām apdrukas iespējām papildina mūsdienīgas viesu uzņemšanas telpas. Showtime grīdas segumi piešķir individualitāti tādām atpūtas vietām kā viesnīcas, dienesta viesnīcas un teātri.

  Visām šīm iestādēm ir kas kopīgs — tām nepieciešams īpaši izturīgs grīdas segums, kas var ilgi kalpot lielas noslodzes apstākļos. Needlefelt segumi atbilst visām prasībām, kas svarīgas atpūtas opcijas sastāvs — segumi ir darināti no augstas kvalitātes poliamīda opcijas sastāvs, kas nodrošina papildu aizsardzību pret traipiem, turklāt tie ir izturīgi un viegli kopjami.

  Labākie krievu sejas krēmi Plus Ja jums nav pieredzes konfigurējot serverus, mums vienmr gribas nopelnt un saloni it k stumj cenas uz augu.

  Showtime klāstā ir divas kolekcijas: Showtime Colour un Showtime Graphic. Kolekcijas ir izstrādātas tā, lai tās varētu savstarpēji kombinēt un veidot skaistus grīdas dizainus.

  opcijas sastāvs