DatZT008 : Informātikas apguves iespējas profesionālajās izglītības iestādēs

Opcijas filtrs, Papildus opcijas:

  • Vispārēja režīma filtrs, kas ir integrēts opciju modulī, MR10 Vai šī informācija bija noderīga?
  • Kā ir nauda, ​​nepelnot
  • Tintes filtra maiņa Ievads Katras krāsas tintei ir filtrs, kas neļauj tintē nokļūt daļiņām, kad tinte tiek sūknēta no maisa uz drukas galviņām.
  • Filtrs: definīcija - Google Ads Palīdzība

Rakurstabulā noklikšķiniet uz bultiņas sadaļā Rindu etiķetes vai Kolonnu etiķetes. Rindu vai kolonnu etiķešu sarakstā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Atlasīt visu saraksta sākumā un pēc tam atzīmējiet to vienumu izvēles rūtiņas, kurus vēlaties rādīt rakurstabulā.

Filtrēšanas bultiņa mainās uz šo ikonulai norādītu, ka ir pielietots kāds filtrs.

opcijas filtrs

Atskaišu filtra lietošana vienumu filtrēšanai Varat izmantot atskaišu filtru, lai ātri parādītu atšķirīgu vērtību kopu rakurstabulā. Filtrā atlasītie vienumi tiks parādīti rakurstabulā, savukārt neatlasītie vienumi tiks paslēpti. Ja vēlaties parādīt filtra opcijas filtrs to vērtību kopu, kas atbilst atlasītajiem atskaišu filtra vienumiem atsevišķās darblapās, varat norādīt šo opciju. Varat atkārtot šo darbību, lai izveidotu vairākus atskaišu filtrus.

opcijas filtrs

Atskaišu filtri tiek rādīti virs rakurstabulas, lai atvieglotu piekļuvi. Lai mainītu lauku secību, apgabalā Filtrs velciet laukus vēlamajā pozīcijā vai veiciet dubultklikšķi uz lauka un atlasiet Pārvietot augšup vai Pārvietot lejup. Atskaišu filtru secība tiks attiecīgi parādīta rakurstabulā.

Skatiet arī

Atskaišu filtru attēlojums rindās vai kolonnās Noklikšķiniet uz rakurstabulas vai uz saistītās rakursdiagrammas rakurstabulas. Ar peles labo pogu noklikšķiniet jebkurā vietā rakurstabulā un pēc tam noklikšķiniet uz Rakurstabulas opcijas.

Cilnē Izkārtojums norādiet tālākās opcijas. Atskaites filtra apgabala sarakstlodziņā Lauku kārtošana veiciet kādu no tālāk norādītajām darbībām.

Lai parādītu atskaišu filtrus kolonnās no augšas uz leju, atlasiet Uz leju, pēc tam pāri. Lai opcijas filtrs atskaišu filtrus kolonnās no kreisās puses uz labo, atlasiet Pāri, pēc tam uz leju.

Optimal Wiener filter - Conceptual view

Lodziņā Filtra lauki kolonnā ierakstiet vai atlasiet to lauku skaitu, kas jāparāda, pirms sākt jaunu kolonnu vai rindu atkarībā no iestatījuma Lauku kārtošana, kuru norādījāt iepriekšējā darbībā.

Vienumu atlase atskaišu filtrā Rakurstabulā noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes bultiņas blakus atskaites filtram.

Uzrakstīt recenziju

Atzīmējiet izvēles rūtiņas atbilstoši tiem vienumiem, kurus vēlaties parādīt atskaitē. Lai atlasītu visus vienumus, noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas blakus vienumam Atlasīt visus. Pēc tam atskaišu filtrā tiks rādīti filtrētie vienumi. Atskaišu filtra lapu parādīšana atsevišķās darblapās Noklikšķiniet jebkurā tādas rakurstabulas vietā vai opcijas filtrs tādas saistītās rakursdiagrammas rakurstabulas vietākurā ir vismaz viens atskaišu filtrs.

Opcijas opcijas filtrs Atskaišu filtra lapu rādīšana atlasiet atskaites filtra lauku un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

Filtra izveide konta līmenī

Rakurstabulā noklikšķiniet uz bultiņas blakus opcijai Rindu etiķetes vai Kolonnu etiķetes. Pirmajā lodziņā ievadiet skaitli. Otrajā lodziņā atlasiet opciju, pēc kuras filtrēt. Ir pieejamas tālāk uzskaitītās opcijas. Lai filtrētu, izmantojot vienumu skaitu, atlasiet Vienumi. Lai filtrējot atrastu procentus, atlasiet Procenti.

Lai filtrētu, izmantojot summu, atlasiet Summa.

opcijas filtrs

Meklēšanas lodziņā varat arī meklēt noteiktu vērtību. Filtrēšana pēc atlases, lai rādītu vai paslēptu tikai noteiktus vienumus Rakurstabulā atlasiet vienu vai vairākus vienumus laukā, kuru vēlaties filtrēt atbilstoši atlasei.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz atlases vienuma un pēc tam noklikšķiniet uz Filtrs. Veiciet kādu no tālāk norādītajām darbībām.

  • Pin Fotogrāfijas lietotņu skaits iTunes App Store ir pārsteidzošs, un to, iespējams, pārsniedz tikai spēles un dažas citas.
  • Stundas tirdzniecības iespējas
  • Filtra noņemšana Filtrēti dati parāda tikai rindas, kas kritēriji jūsu norādītajiem datiem, un paslēpj rindas, kuras nevēlaties parādīt.
  • Datu filtrēšana rakurstabulā

Lai rādītu atlasītos vienumus, noklikšķiniet uz Paturēt tikai atlasītos vienumus. Lai paslēptu atlasītos vienumus, noklikšķiniet uz Paslēpt atlasītos vienumus.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz cita vienuma tajā pašā laukā, opcijas filtrs uz Filtrs un pēc tam noklikšķiniet uz Notīrīt filtru.

opcijas filtrs

Filtrēšanas opciju ieslēgšana vai izslēgšana Ja katram laukam vēlaties lietot vairākus filtrus vai PivotTable tabulā nevēlaties rādīt filtru pogas, šeit ir norādīts, kā var ieslēgt vai izslēgt šīs un citas filtrēšanas opcijas.

Noklikšķiniet jebkurā PivotTable tabulas vietā, lai opcijas filtrs tiktu rādītas PivotTable cilnes.

Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Cilnē PivotTable analīze noklikšķiniet uz Opcijas. Dialoglodziņā PivotTable opcijas noklikšķiniet uz cilnes Izkārtojums. Apgabalā Izkārtojums atzīmējiet vai notīriet izvēles rūtiņu Opcijas filtrs laukā atļaut vairākus filtrus atbilstoši savām vēlmēm.

Lai rādītu vai slēptu lauka parakstus un filtru nolaižamos sarakstus, noklikšķiniet uz cilnes Rādīt un pēc tam atzīmējiet vai notīriet izvēles rūtiņu Rādīt lauku paraksti un filtri.

Varat skatīt un darboties ar rakurstabulām programmā Excel tīmeklim, tostarp veikt manuālu filtrēšanu un datu filtrēšanai izmantot datora programmā Excel izveidotus datu griezumus.

Datu filtrēšana diapazonā vai tabulā

Nevarēsit izveidot jaunus datu griezumus programmā Excel tīmeklim. Lai filtrētu rakurstabulas datus, veiciet vienu no šīm darbībām: Lai lietotu manuālu filtru, noklikšķiniet uz bultiņas sadaļā Rindu etiķetes vai Kolonnu etiķetes un pēc tam izvēlieties vajadzīgās filtrēšanas opcijas.

opcijas filtrs

Ja rakurstabulai ir datu griezumi, noklikšķiniet uz vienumiem, kas jārāda katrā datu griezumā. Ja jums ir datora programma Excel, varat izmantot pogu Atvērt programmā Excel, lai tajā atvērtu darbgrāmatu un lietotu papildu filtrus vai izveidotu jaunus rakurstabulas datu griezumus. Tas darāms šādi. Lai iegūtu ziņas par jaunākajiem Excel tīmeklim atjauninājumiem, apmeklējiet Microsoft Excel emuāru.

Vai šī informācija bija noderīga?

Lai iegūtu pilnu Office lietojumprogrammu un pakalpojumu komplektu, izmēģiniet vai iegādājieties to tīmekļa vietnē Office. Vai nepieciešama papildu palīdzība?

opcijas filtrs

Vienmēr varat vērsties pie speciālista Excel Tech kopienā vai saņemt atbalstu Answers opcijas filtrs. Skatiet arī.