Opcijas aparāts, Face ID iestatīšana iPad ierīcē

Opcijas aparāts. Atsauksmes

VoiceOver iestatījumu maiņa iPad ierīcē Varat pielāgot VoiceOver iestatījumus, piemēram, audio opcijas, valodu, balsi, runas ātrumu un komentāru daudzumu.

opcijas aparāts

Funkcijas VoiceOver skaļuma un citu audio opciju pielāgošana Lai palielinātu vai samazinātu skaļumu, spiediet iPad skaļuma pogas. Pielāgojiet un priekšskatiet skaņas efektus.

Overline Kosmetoloģiskie aparāti

Audio Ducking. Brīžos, kad runā funkcija VoiceOver, īslaicīgi samaziniet mediju atskaņošanas skaļumu.

Секрет Запрещенного отопления На Бифиляре Тесла. Вы будете использовать только его.

Send to HDMI. Maršrutējiet audio uz pievienotajām ārējām ierīcēm, piemēram, instrumentu pastiprinātāju vai DJ pulti. Funkcijas VoiceOver valodas iestatīšana Funkcija VoiceOver izmanto to pašu valodu, ko izvēlējāties savai iPad ierīcei.

Dzirdes aparātu savienošana ar ierīci - Android pieejamība Palīdzība

Dažām valodām VoiceOver izrunu ietekmē jūsu izvēlētais iestatījums Region Format. Dodieties uz Settings Pieskarieties iPad Language, pēc tam izvēlieties valodu.

Pielāgojiet runāšanas ātrumu. Velciet slīdni Speaking Rate.

 • Opciju fortu specifikācija
 • Face ID iestatīšana iPad ierīcē Izmantojiet tehnoloģiju Face ID atbalstītos modeļoslai droši un ērti atbloķētu iPad ierīces ekrānu, pilnvarotu pirkumus un maksājumus un pierakstītos daudzās trešo pušu lietotnēs, vienkārši paskatoties uz savu iPad ierīci.
 • Kases aparāti jebkura uzņēmuma vajadzībām - NRdata POS
 • VoiceOver iestatījumu maiņa iPad ierīcē Opcijas aparāts Funkcijas VoiceOver skaļuma un citu audio opciju pielāgošana Novietosiet mērstieni opcijas aparāts noteiktās virsmas uzmērījumam - vertikāli, drusciņ piespiediet līdz pilnas mērstieņa piekļaušanās pie virsmas.
 • Opcijas aparāts, Face ID iestatīšana iPad ierīcē
 • Zvana atkārtošanas opciju iestatīšana | HP Officejet Pro

Izvēlieties balsi. Lai lejupielādētu uzlabotu balsi, pieskarieties.

 • Tirgus veidotāju iespējas
 • Личности, которая создала их, больше не существовало.
 • Он не мог повернуть вспять, когда оставалось увидеть еще столь многое.

Pielāgojiet runas augstumu. Pieskarieties Speech, pēc tam velciet slīdni. Ar ko var salīdzināt variantu arī ieslēgt iestatījumu Use Pitch Change, lai funkcija VoiceOver izmantotu augstāku toni, kad tā nosauc grupas pirmo elementu piem. Norādiet noteiktu vārdu izrunu.

opcijas aparāts

Izvēlieties opcijas, lai funkcija VoiceOver izrunātu padomus, nosauktu pieturzīmes, lielos burtus, iegultās saites u. VoiceOver var pat apstiprināt rotora darbības un informēt jūs, kad ir ieslēgta zibspuldze pieejams iPad modeļiem ar True Tone zibspuldzi. Lai mainītu veidu, kā VoiceOver nosauc pieturzīmes, pieskarieties Punctuation, pēc tam izvēlieties grupu.

opcijas aparāts

Always Speak Notifications. VoiceOver nolasa paziņojumus, tostarp ienākošās īsziņas, tiklīdz tās pienāk, — arī tad, ja opcijas aparāts ierīcei ir bloķēts ekrāns.

Paziņojumi, uz kuriem nereaģējat, tiek atkārtoti iPad atbloķēšanas brīdī.

Face ID iestatīšana vai atšķirīgas ārienes pievienošana

Funkcijas VoiceOver iestatījumu pielāgošana noteiktai aktivitātei Varat pielāgot VoiceOver iestatījumu grupu noteiktai aktivitātei, piemēram, programmēšanai. Lietojiet iestatījumus automātiski, tiklīdz atverat noteiktas lietotnes vai pielāgojat rotorvadīklu.

opcijas aparāts

Dodieties uz Settings Izvēlieties esošu aktivitāti vai pieskarieties Add Activity. Opcijas aparāts runāšanas, komentāru daudzuma un Braila teksta opcijas.

 1. Эти вот ни на что не похожие, шумные создания были человеческими детьми.
 2. Алистра следовала за ним по пятам.
 3. Эти мифы более не должны преследовать .

Izvēlieties Apps vai Context, lai automātiski lietotu iestatījumus šai aktivitātei. Grupētā: VoiceOver uz ekrāna iziet cauri elementiem un punktu grupām. Lai ieietu grupā, švīkojiet ar diviem pirkstiem pa labi.

Lietošanas pamācība

Lai izietu no grupas, švīkojiet ar diviem pirkstiem pa kreisi. Large Cursor. Ja jums ir grūti pamanīt melno kontūru, kas izceļ atlasīto elementu, varat palielināt kontūru un padarīt to biezāku.

Caption Panel.

opcijas aparāts

VoiceOver izrunātais teksts tiek rādīts ekrāna apakšdaļā. Lai pielāgotu VoiceOver no opcijas aparāts vietas iPad ierīcē, izmantojiet Quick Settings Kad ir ieslēgts When VoiceOver, jūs varat piekļūt Quick Settings, veicot četrkāršā skāriena žestu ar diviem pirkstiem. Lai pielāgotu Quick Settings, veiciet šādas darbības: Dodieties uz Settings Izvēlieties vajadzīgos iestatījumus vai velcietlai mainītu iestatījumu secību.