Populārākais šodien

Ogļrači ir

Saturs

  ogļrači ir

  Pēc sprādzienā Ukrainas raktuvēs pazemē iesprostoti 12 ogļrači - DELFI Ogļrači ir Saturs Traģiskā nelaime notika pēc tam, kad raktuves skāra 3,4 magnitūdas stipra zemestrīce. Glābšanas darbus sākotnēji aizkavēja augstā metāna koncentrācija, taču pēc tam glābējiem izdevās izglābt vairākus ogļračus.

  Īsi pēc negaidītiem un spēcīgiem pazemes grūdieniem Zofjuvkas raktuvēs netālu no Polijas ogļrači ir ar Čehiju kontakts pārtrūka ar septiņiem ogļračiem.

  Viņi atradās aptuveni metrus zem zemes, kur strādāja pie jauna koridora izbūves ogļu ieguvei. Aptuveni cilvēku lielajai glābēju grupai, kuras darbu vairākas stundas aizkavēja augstā metāna koncentrācija šahtā, pagaidām izdevies izglābt divus no viņiem.

  ogļrači ir

  Trešā atrastā ogļrača dzīvību glābt neizdevās, bet pārējie tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem. Ārsts apstiprināja viņa nāvi. Tikko informējām viņa tuviniekus. Tagad viņa ģimene un citi ogļrači dosies uz medpunktu, lai viņu identificētu.

  ogļrači ir

  Glābšanas darbi joprojām turpinās, taču sākusies cīņa ar laiku un ar katru stundu cerības izglābt pārējos bezvēsts pazudušos mazinās. Lai gan pēdējos gados Polija ir ogļrači ir atjaunojamo enerģētikas resursu īpatsvaru, ogles valstī joprojām ir galvenais enerģijas un kurināmā avots, ogļrači ir ieguvē ierindojot to otrajā vietā Eiropā aiz Vācijas. Dati liecina, ka pērn iegūti nepilni 66 miljoni metrisko tonnu ogļu, aptuveni par pieciem miljoniem mazāk nekā gadu iepriekš.

  ogļrači ir

  Iepriekšējais traģiskais negadījums Polijas ogļraktuvēs notika Kļūda ogļrači ir Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram! Ziņot par kļūdu.

  ogļrači ir

  Interesanti materiāli.