MARŠRUTI » EnterGauja

Modeļa variants. Pievienot grozam

Saturs

  Labākā iepazīšanās aģentūra Sigulda Latvija Labākā iepazīšanās aģentūra Sigulda Latvija Siguldas pilsētas vidusskolā pasniegtas Zelta un Sudraba liecības.

  Izgatavots, izmantojot augstas kvalitātes lāzera-cut ultra-precīzi metāla modeļa apvienojumā ar PVC modeli, ne līme ir vajadzīga, tikai pēc montāžas rasējums, jūs varat savākt mehāniskās svārstības haizivs formas ar skrūvju savienojumu. Kopā Pcs, Tas ilgst aptuveni 2,5 stundas, lai savāktu, atkarībā no individuālās rokās-par spēju; pārsteidzošu informāciju un brīnišķīga DIY pieredze.

  Ļaujot bērniem apkopot šīs zāles, tās ne tikai izmantoja savas rokas-par spējas modeļa variants radošumu, ļauj bērniem baudīt prieku par montāža; pēc montāžas, mini izmērs ir 16 x 9 x 20cm.

  modeļa variants

  Piemērots cilvēkiem, kas vecāki par 14 gadiem vai bērnu, kas ir nepieciešams, lai spēlēt ar saviem vecākiem; malas produkts ir asas, lūdzu nevar atskaņot ar zīdaiņiem un maziem bērniem, lai izvairītos no traumām. Iegūt jautri un sasniegumiem, izmantojot DIY montāža, produkts ir ļoti skaista. Šī ir lieliska dāvana.

  Tā ir īpaša dāvana jūsu draugiem, ģimenes locekļiem un bērniem. Piemērots savākšanas un apdare Specifikācijas:. Produkta Izmēri: 16 x 9 x 20cm.

  modeļa variants

  Produkta Svars: g. Iepakojuma Izmēri: 25 x 12 x 10 cm. Iepakojuma Svars: g.

  modeļa variants