Izraēla konstatējusi valstī pirmo inficēšanās gadījumu ar koronavīrusa jauno variantu | gitaristusesija.lv

Miljons variantu

Saturs

  Ar pandēmiju jāsadzīvo būs vēl ilgi Dalies ar šo rakstu Dienvidāfrikas Republikas zinātnieki ceturtdien paziņoja, ka ir konstatējuši jaunu Covid variantu ar lielu skaitu mutāciju, un vainoja to straujā Covid infekcijas gadījumu skaita pieaugumā.

  miljons variantu ilgtermiņa variants, kas tas ir

  Dienvidāfrikā, kas ir Covid vissmagāk skartā Āfrikas valsts, vienā dienā reģistrēto jauno infekcijas gadījumu skaits ir desmitkāršojies kopš mēneša sākuma - no līdz apmēram Reaģējot uz šo ziņu, Lielbritānija no piektdienas aizliegusi jebkādu ieceļošanu no sešām Āfrikas dienviddaļas valstīm - Dienvidāfrikas, Botsvanas, Esvatini, Lesoto, Namībijas un Zimbabves.

  Miljons variantu šīs valstis tiks pievienotas Lielbritānijas "sarkanajam sarakstam", paziņoja veselības ministrs Sadžids Džavids.

  miljons variantu Bitcoin peļņa ar minimālu izņemšanu

  Izraēla aizliegusi ieceļošanu no šīm sešām valstīm, kā arī no Mozambikas. Zinātnieki uzskata, ka jaunais variants var būt lipīgāks par Covid delta variantu, kā arī rezistentāks pret pašreizējām Covid vakcīnām. Jaunajam variantam ar zinātnisko apzīmējumu B. Viņš piebilda, ka Pasaules Veselības organizācija PVO piektdien varētu piešķirt šim variantam nosaukumu, izmantojot kādu grieķu alfabēta burtu.

  miljons variantu bināro iespēju tirdzniecība ar minimālo depozītu

  Virusologs piebilda, ka jaunais variants konstatēts arī Miljons variantu un Honkongā starp ceļotājiem no Dienvidāfrikas. Zinātnieki pavēstīja, ka jaunajam variantam ir vismaz 10 mutācijas salīdzinājumā ar divām mutācijām delta variantam un trim - beta variantam.

  miljons variantu kas ir līguma variants