Kompleksu Merks Duntes Zīles pabeigs gada maijā

Maija variants. Mans plova variants | Recept

Saturs

  Dzīvojamais projekts atrodas Pededzes ielā 3, un pēc tā pabeigšanas galvaspilsētā parādīsies divas jaunas ēkas - četrstāvu un piecstāvu.

  ieņēmumi internetā cs o iespējas otrreizējā tirgū

  Tajās kopumā būs 84 dzīvokļi - vienistabas, divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi, to platības 40 - 95 kvadrātmetri. Tomēr potenciālajiem pircējiem nav jāsatraucas: pārdodamo dzīvokļu piedāvājumu klāsts joprojām ir plašs.

  bināro opciju priekšrocības ir peļņas vienkāršība un ātrums kurš strādā pie binārām opcijām

  Visizdevīgākais dzīvoklis četrstāvu Merks Duntes Zīles ēkā tiek piedāvāts par 87 eiro, un tas ir div- istabu mājokļa variants 46,9 kvadrātmetru platībā. Trīsistabu dzīvoklis ir dārgākais, tā platība 69,5 kvadrātmetri, cena eiro. Piecstāvu ēkā potenciālajiem pircējiem ir iespēja izvēlēties gan studio tipa dzīvokli platība 40,8 kvadrātmetri par eiro, gan četristabu dzīvokli maija variants 94,7 kvadrātmetri maija variants eiro.

  Opciju tirdzniecības nodarbības Pilna kursa video kā nopelnīt naudu par q video iespējām

  Visi dzīvokļi ir ar pilno apdari, turklāt tiem ir arī balkons vai lodžija. Personīgo automašīnu novietošanai kompleksa Merks Duntes Zīles teritorijā ir gan pazemes 21 vietagan virszemes autostāvvietas.

  kā nopelnīt naudu ar 100 000 reālākais ienākums internetā bez ieguldījumiem

  Nākošais ieraksts: Galvaspilsētai mājsēde nav šķērslis Iepriekšējais ieraksts: Nākošais ieraksts: Galvaspilsētai mājsēde nav šķērslis Uz galveno lapu.