Stradiņu universitātes konkursa uzvarētājs iesniedz sūdzību

Konkursa variants

Saturs

  Pieteikšanās termiņš: Nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz radošumu.

  konkursa variants

  Tiks pieņemti un vērtēti tikai. Nedrīkst izmantot no interneta lejuplādētus attēlus, jārada kaut kas jauns un oriģināls.

  konkursa variants

  Konkursa uzvarētājam tiks piešķirta naudas balva 1 Konkursā var piedalīties klases, kurās mācās skolēni, kuru dzimšanas gads ir Nav atļauts projektu konkursā piedalīties katram jaunietim individuāli. Vienas klases ietvaros var tikt izstrādāti vairāki iespējamie logo varianti, bet katra klase iesniegt drīkst tikai vienu logo variantu. Konkursa uzvarētājs tiks noteikts, balstoties uz divpakāpju novērtējumu. Pirmajā vērtēšanas posmā līdz Līdz Otrajā posmā Tiks noteikts tikai viens uzvarētājs.

  konkursa variants

  Gadījumā, konkursa variants diviem vai vairāk konkursa dalībniekiem būs vienāds balsu skaits, projekta dalībnieki balsos atkārtoti, lai noteiktu vienu uzvarētāju. Pieteikumu ar izstrādāto logo variantu kopā ar logo aprakstu, norādot klasi, kura iesniedz logo variantu, jāsūta elektroniski līdz Jautājumu gadījumā sazināties ar Mazsalacas novada pašvaldības projektu vadītāju Vitu Reinaldi, Konkursa variants.

  konkursa variants