Fiksēts - bez miega opcijas Windows 10/8/7 barošanas izvēlnē [MiniTool News]

Izvēlnes opcija

Direct My Call izmantošana - Pixel Phone Palīdzība

Izvēles rūtiņas vai opciju pogas pievienošana veidlapu vadīklas Excel pakalpojumam Microsoft Excel tīmeklim Excel Excel Excel Excel Excel Excel Vairāk Izvēles rūtiņas ir noderīgas veidlapām ar vairākām opcijām. Opciju pogas labāk izmantot tad, ja lietotājam ir tikai viena izvēles iespēja.

izvēlnes opcija vai ir iespējams izņemt naudu no bitkoiniem

Lai pievienotu izvēles rūtiņu vai opciju pogu, lentē ir jābūt cilnei Izstrādātājs. Lai pievienotu izvēles rūtiņu, noklikšķiniet uz cilnes Izstrādātājs, noklikšķiniet uz Ievietotun sadaļā Veidlapas vadīklasnoklikšķiniet uz.

izvēlnes opcija bināro opciju tirdzniecības sesiju laiks

Lai pievienotu opciju pogu, noklikšķiniet uz cilnes Izstrādātājs, noklikšķiniet uz Ievietotun sadaļā Veidlapas vadīklasnoklikšķiniet uz.

Noklikšķiniet šūnā, kur vēlaties pievienot izvēles rūtiņas vai opciju pogas vadīklu.

 • Bonuss: padariet viegli lietojamus izvēlnes vienumus viegli atrodamus Kā paslēpt izvēlnes vienumus programmā Adobe Photoshop Photoshop izvēlnēs varat paslēpt jebkuru opciju, kas nozīmē, ka varat pat noņemt dažas bieži izmantotās opcijas, piemēram, Jauns un Atvērt.
 • Nopelni tagad ātri
 • Kā paslēpt (un parādīt) izvēlnes vienumus programmā Adobe Photoshop
 • Palīdzības ceļvedis | Galvenā izvēlne/opciju izvēlne
 • Nav komentāru Mēs turpinām ar saviem padomiem, konsultācijām un informāciju par Windows, jo tieši to mēs vēlamies, lai jūs pilnībā zinātu savu operētājsistēmu un tādā veidā zinātu, kā attīstīties kā zivs ūdenī.

Lai rediģētu vai noņemtu vadīklas noklusējuma tekstu, noklikšķiniet izvēlnes opcija vadīklas un pēc tam atjauniniet tekstu pēc nepieciešamības. Vadīklas lielumu un tās attālumu no teksta nevar rediģēt.

 1. Izvēles rūtiņas vai opciju pogas pievienošana (veidlapu vadīklas)
 2. TalkBack izvēlnes un lasīšanas kontroles vadīklu izmantošana - Android pieejamība Palīdzība
 3. Outlook kontaktpersonu tālruņa numuru zvanu izvēlnes opcija neuzrāda Skype uzņēmumiem
 4. Šajā sadaļā izveidojiet apakšsadaļu ar nosaukumu Bloķēts ja tāda nav.
 5. Krāsu saskaņošanas izvēlnes opcijas
 6. Vai esat jauns Mac datora lietotājs?

Vadīklas formatēšana Ko darīt, lai uzreiz nopelnītu naudu izvēles rūtiņas vai opciju pogas ievietošanas ieteicams pārliecināties, izvēlnes opcija tā darbojas, kā vēlaties. Piemēram, varat pielāgot izvēlnes opcija vai rekvizītus.

Lai formatētu vadīklu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam noklikšķiniet uz Formatēt vadīklu.

Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Dialoglodziņa Vadīklas formatēšana cilnē Vadīkla varat modificēt jebkuru no pieejamajām opcijām: Atzīmēta:parāda atlasīto opcijas pogu.

Neatzīmēts: parāda opcijas pogu, kas ir notīrīta.

izvēlnes opcija investīcijas interneta projektos, kuru reitings ir 2022. gads

Lodziņā Šūnas saite ievadiet šūnas atsauci, kas satur opcijas pogas pašreizējo stāvokli. Saistītā šūna atgriež opciju grupā atlasītās opcijas pogas numuru.

Kā noņemt Windows 10 konteksta izvēlnes vienumus ▷ ➡️ IK4 ▷ ➡️

Izmantojiet vienu saistīto šūnu visām grupas opcijām. Pirmā opcijas poga atgriež vērtību 1, otrā opcijas poga atgriež 2 utt.

izvēlnes opcija vai ir vērts pelnīt naudu internetā

Ja vienā darblapā ir divas vai vairākas opciju grupas, izmantojiet citu saistīto šūnu katrai opciju grupai. Izmantojiet atgriezto skaitli formulā, lai reaģētu uz atlasīto opciju.

TalkBack izvēlnes izmantošana

Piemēram, personāla formai ar grupas lodziņu Darba tips ir divas opciju pogas ar apzīmējumu Pilna laika un Nepilna laika vērtība, kas saistīta ar šūnu C1. Kad lietotājs atlasa vienu no divām opcijām, tālākā formula šūnā D1 novērtē ar "Pilna laika", ja ir atlasīta pirmā opcijas poga, vai "Nepilna laika", ja ir atlasīta otrās opcijas poga.

Noklikšķiniet uz Labi.

izvēlnes opcija veidošanas iespēju stratēģijas

Pašlaik izvēles rūtiņas vadīklas nevar izmantot programmā Excel tīmeklim. Ja strādājat programmā Excel tīmeklim un atverat darbgrāmatu, kurā ir izvēles rūtiņas vai citas vadīklas objektidarbgrāmatu nevarēs rediģēt, nenoņemot šīs vadīklas.

Šis ieraksts no MiniTool risinājums ir rakstīts, lai jums palīdzētu, un jūs varat izmēģināt šīs metodes, kas minētas nākamajās daļās, lai atbrīvotos no bezmiega opcijas. Bez miega opcijas Windows 10 Miega režīmu dažreiz sauc par apturēšanas vai gaidīšanas režīmu. Ja jūsu dators ir iestatīts miega režīmā, tiek patērēts maz enerģijas. Vienkārši sakot, miega režīms ir enerģijas taupīšanas darbības režīms, kurā dators tiek izslēgts, līdz tas ir nepieciešams.

Ja tā notiek un vēlaties šos objektus atgūt, izmantojiet iepriekšējās versijas, lai atjaunotu iepriekšējo versiju. Izvēlnes opcija izmantojat datora Excel, noklikšķiniet uz Atvērt programmā Excel un pievienojiet izvēles rūtiņas vai opciju pogas.

3 Ātra izvēlne

Vai nepieciešama papildu palīdzība? Vienmēr varat vērsties pie speciālista Excel Tech kopienā vai saņemt atbalstu Answers kopienā. Skatiet arī.