Interval timer shooting (Uzņemšana ar intervāla taimeri)

Intervāla opcija

intervāla opcija

Citiem vārdiem sakot, ja jums ir kāds no Pixel 1, 2 vai 3, varat parūpēties par ainu uzņemšanu, izmantojot jauno laika intervāla režīmu. Un tas vēl nav viss, bet ir pat konstatēts, ka nakts redzamībā Google kameras nakts režīms, uzņemot visus neapstrādātos datus, jūs jau fotografējat RAW formātā, nezaudējot attēla kvalitāti.

intervāla opcija

Google kamera, kas šo jauno funkciju pārnes pārējā diapazonā. Tieši 6.

Interval timer shooting (Uzņemšana ar intervāla taimeri)

Laika intervāls ļauj veikt dažādus ātrumus diapazons no 1x līdz x līdz "saspiešanai" 20 minūtes uzņem 10 sekunžu video. Lasīt arī Visdrošākās un privātumam draudzīgākās ziņojumapmaiņas lietotnes operētājsistēmai Android Vēl intervāla opcija lielisks veids, kā augšupielādējiet kvalitatīvu saturu intervāla opcija tīklos un tādējādi atšķirt sevi pirms draugiem vai vienkārši mūsu profesijā, ja tas ir saistīts ar kaut ko digitālu.

  1. Time-lapse movie (Uzņemšanas ar laika intervāliem video), Intervāla opcija
  2. Izveidojiet intervālu variāciju sēriju ar vienādiem intervāliem. Intervāla izplatīšanas sērija
  3. Kā tagad vislabāk nopelnīt
  4. Ar kādām vietnēm var nopelnīt naudu
  5. [APK] Visi pikseļi saņem laika intervāla režīmu pakalpojumā Google kamera - Androidsis
  6. Aprēķināsim režīmu pēc tabulā norādītajiem datiem.
  7. Bināro opciju un akciju tirgus salīdzinājums
  8. Slepeni veidi, kā nopelnīt naudu

Dažas šī režīma funkcijas ietver iespēju mainīt baltā balansu. Visbeidzot, mēs saņemsim Mp4 video ar laika intervāla indikatoru, kas atrodas augšpusē, kā to apstiprina Android policija.

intervāla opcija

Otrs Google kameras jaunās versijas jaunums ir RAW režīma atbalsts nakts redzamībā. Tagad augšējā labajā daļā atradīsim aktivizēt RAW režīmu, tāpēc fotoattēli tiks iegūti ar visiem datiem, neveicot jebkāda veida attēlu saspiešanu. A Google kamera, kas ir atjaunināta tā, lai visā diapazonā var to izbaudīt Pixel 3a laika intervāla režīms un RAW režīma atbalsts, lai vēlāk fotogrāfijas varētu retušēt labāk.

Kā nogādāt Gmail e-pastu dublējumu uz datoru Viegla metode 2021. gads

Lejupielādējiet Google kameru: APK.