Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Interneta izpeļņa

Saturs

  APP - Article Actions Foto: Shutterstock Latvijas filmas internetā izpelnījušās ļoti lielu interesi - pirmajā dienā bijušas vairāk nekā lapu apskates - un tas radījis tehniskas problēmas.

  Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma NKC no pirmdienas piedāvā sabiedrībai internetā legāli un bez maksas skatīties Latvijas filmas portālā " Filmas.

  godīgas bināro opciju reālas atsauksmes bināro opciju tirdzniecības termināļu veidi

  Matīsa informēja, ka tik lielas intereses dēļ radušās dažas tehniskas problēmas, pie kuru novēršanas intensīvi strādā portāla tehniskais nodrošinātājs Kultūras informācijas sistēmu centrs, vienlaikus atzīstot, ka kultūras satura vietnēs šādi apmeklējuma rekordi nav pieredzēti. Jau vēstīts, ka NKC radījis projektu "Latvijas filmas tiešsaistē", kas ļauj visā Latvijas teritorijā, kur vien pieejams internets, jebkurā interneta izpeļņa laikā skatīties portālā www.

  d doman nopelnīt naudu reālā izpeļņa darbojas internetā

  Virtuālajā platformā būs skatāmas neatkarības gados tapušās filmas. Latvijas filmu kolekcija tiks regulāri papildināta, piedāvājot dažādus tematiskus fokusus.

  edgedale binārās opcijas prce acton tirdzniecbas sistma binrs iespjas

  Projekta pirmajā kārtā portālā ievietotas vairāk nekā 60 filmas, kas publiskajā telpā parādīsies, sakārtotas tematiskos blokos. Pirmajā tematiskajā programmā "Vasaras filmas" iekļauta Nila Skapāna animācijas filma "Raganas poga"Viestura Kairiša spēlfilma " Interneta izpeļņa brieži "Anda Miziša spēlfilma "Medības"Lailas Pakalniņas spēlfilma "Ķīlnieks" un dokumentālā filma "Pa Rubika ceļu"Kairiša īsfilma "Kāzas"Gata Šmita spēlfilma " Seržanta Lapiņa atgriešanās " un citas.

  Portāls ir arī Latvijas filmu nozares plašākā datubāze, kas kopš Portāls tapis pēc Kultūras ministrijas iniciatīvas ar Eiropas Savienības atbalstu, tā izveidē sadarbojas Nacionālais kino centrs un Kultūras informācijas interneta izpeļņa centrs, interneta izpeļņa nodrošina portāla tehnisko darbību.

  kur jūs varat nopelnīt naudu īsā laikā visas iespējas