Orientēšanās kartes: aprīlis

Ifk variants

  1. Ir rudens!
  2. Mikus Ozols: Teorētiski jau hokejs ir vienāds visā pasaulē.
  3. Ilgvars Plētiens « Petrovich27 blogs
  4. Labākās stratēģijas ar bināro opciju rādītājiem
  5. Kā nopelnīt daudz naudas progresīvajā rp
  6. Gēteborgas IFK - Ifk variants
  7. Kā nopelnīt daudz naudas tom kaķī
  8. Gēteborgas IFK — Vikipēdija

Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus. Latvijas Hokeja federācijai LHF ir tas gods no Pirms atbildīgā turnīra Latvijas valstsvienībai paredzēta aptuveni nedēļu ilga treniņnometne.

ifk variants

Bet vai ar to pietiks, lai izcīnītu uzvaru savu skatītāju priekšā? Valstsvienības galvenais treneris Leonīds Beresņevs iepriekš kā vienu no galvenajiem sagatavošanās posmiem minēja «European Challenge» posmu Kijevā, kurā viņam beidzot būšot iespēja daļu reālāko izlases kandidātu skatīt vaigā.

ifk variants

Taču — nekā. Viss jau būtu ļoti labi un skaisti, ja lielākā daļa pamatsastāva spēlētāju maizi pelnītu tepat Latvijā — ifk variants valsts čempionātā pārtraukumu un nekādu problēmu.

ifk variants

Kā zināms, mūsu hokeja specifika ir tāda, ka labākie hokejisti, ar atsevišķiem izņēmumiem, devušiem peļņā uz dažādiem Eiropas un Ziemeļamerikas čempionātiem un līgām, kurās pārtraukumi nav paredzēti. Bundeslīga — Aleksandrs Kerčs nemaz nerunājot.

Cik pavisam kopā?

Norvēģijas handbola izlase pret Latviju — labākajā sastāvā

Autoram ifk variants 13 — pa diviem vārtsargiem un aizsargiem un deviņi uzbrucēji. It kā jau nav tas sliktākais variants — iespēja sevi parādīt, varbūt iepatikties trenerim, taču lielākā daļa mūsu meistarkomandu spēlētāji apzinās, ka izlasē ir tikai caurumu piesedzēji, līdz ar to spēlē nelabprāt.

Mikus Ozols: Teorētiski jau hokejs ir vienāds visā pasaulē. Bet tik un tā katrā vietā ir savas īpatnības. Zviedrijā jau hokejs pats par sevi nebija īpaši mainījies; mainījies bija viss pārējais — sadzīves lietas, viss kas notiek ģērbtuvē un tā tālāk. Un treniņi tur pavisam noteikti nebija tie smagākie, drīzāk pat vieglāki! Piemēram, Zviedrijā treneri balsi paceļ ļoti reti, bet Latvijā tas notiek stipri biežāk.

Svētdien notiks principiāla ifk variants starp «Metalurgu» un «Rīgu », pēc kuras man viss būs pilnīgi skaidrs. Ir nelielas šaubas par diviem — trim kandidātiem.

Piemēram, aizsargam Guntim Galviņam, ja vien sacensības nesakristu vienā un tajā pašā laikā, būtu lieliskas iespējas doties uz Kijevu. Tāpat kā citam «Rīga » aizsardzības spēlētājam Renāram Valteram.

Mani sportiskie piedzīvojumi un orientēšanās karšu arhīvs sākot no 1991. gada līdz pat šodienai!

Pēdējais it kā ir kandidātu sarakstā, bet kā ar pirmo? Rodas sajūta, ka tieši Beresņeva dēļ Pēteris nepārstāv izlasi, tas ir — ja es nebūtu galvenais treneris, viss būtu kārtībā. Taču viņš ne ifk variants pirmo reizi atsakās pārstāvēt izlasi, tā jau bijis peļņas stratēģijas iespējas vairāku citu treneru laikos.

ifk variants

Ceru, ka Pēterim «patriotisms» nav tukša skaņa. Notiek pārrunas ar Sergeju Naumovu, un ir nelielas cerības, ka viņš varētu uzspēlēt Ukrainas galvaspilsētā. Ja Sergejs tomēr būs spiests izlaist šo «Izaicinājuma kausa» posmu, tad tiks aicināts Ervīns Muštukovs.

ifk variants

Redaktors iesaka.