Vēlos informēt, ka tekstā:

Iespēju rentabilitāte. Komersantu finansiālie un finanšu analīzes rādītāji | Centrālā statistikas pārvalde

 • Svetlana Saksonova - Uzņēmuma ienesīguma analīze: kā palielināt ROS un ROM
 • Uzlabotas RP kā nopelnīt naudu
 • Latvijas Bankas ekonomists Foto: Shutterstock Pārvietojoties ar divriteni, sāpīgi piezemēties var gan uz mazākās bedrītes, pārsitot krietni pārpumpētu riepu, gan strauji bremzējot.
 • Automātiskās sekošanas opcijas
 • Sistematizēts sabiedrības līdzekļu un līdzekļu finansēšanas avotu pārskats naudas izteiksmē noteiktā datumā.
 • Pirkšanas iespēju rentabilitāte Nepērc kaķi maisā 11 - Kā atšķiras auto pircēji Latvijā un Vācijā vai ir reāli nopelnīt daudz naudas Rentabilitāte, cik procentus var ievietot aprēķinā.
 • Pārdot pirkt binārā opcijās

Novērtējot kopējo VID administrēto maksājumu parādu summu, netiek veikta parāda samazināšanas korekcija par nodokļu vai citu maksājumu pārmaksu summām. Piemēram, ja nodokļu maksātājam kopējais parāds Tāpat 3 balles piešķir arī gadījumā, ja parāda izmaiņas ir 0.

Svetlana Saksonova - Uzņēmuma ienesīguma analīze: kā palielināt ROS un ROM

Informācijas avots rādītāja novērtēšanai — VID informācija par piedziņas darbībām. Rādītāja noteikšana — rādītāju nosaka, novērtējot VID veikto piespiedu piedziņas darbību skaitu pēdējo 12 mēnešu periodā. Datu vērtēšanas perioda piemērs Ja nodokļu maksātājam nav VID administrēto maksājumu iemaksu un piespiedu piedziņas darbības nav veiktas, rādītājs netiek vērtēts.

kā izmantot bināro opciju

Ballu piešķiršana — balles piešķir atbilstoši VID veikto piespiedu piedziņas darbību veidam un skaitam. Informācijas avots rādītāja novērtēšanai — VID informācija par nodokļu kontroles pasākumu rezultātiem.

 1. Opcija 60 sekundes
 2. Rentabilitātes analīze – AG Capital

Rādītāja noteikšana — rādītāju nosaka kā nodokļu kontroles pasākumos nodokļu auditos, datu atbilstības pārbaudēs, nodokļu apmēra precizēšanā, ar nodokļiem apliekamā objekta precizēšanā papildus aprēķinātās summas attiecību pret VID administrēto maksājumu iemaksām iepriekšējo 12 mēnešu periodā.

Plašāk par VID administrēto maksājumu iemaksu novērtēšanu skatīt šīs metodoloģijas 2. Datu vērtēšanas perioda piemērs Ja analīzes periodā nodokļu maksātājam nodokļu kontroles pasākumi nav veikti, rādītājs netiek vērtēts. Ballu piešķiršana — balles piešķir, novērtējot nodokļu kontroles pasākumos papildus aprēķinātās summas attiecību pret VID administrēto maksājumu iespēju rentabilitāte. Rādītāja noteikšana — rādītāju nosaka, analizējot tematiskajās pārbaudēs piemēroto naudas sodu apmēru iepriekšējo 12 mēnešu periodā.

Datu vērtēšanas perioda piemērs Ja analīzes periodā nodokļu maksātājam tematiskās pārbaudes nav veiktas, rādītājs netiek vērtēts.

CIE CIE MANG KUSNADI GODAIN MIMIH YANI DI LEMBUR PAKUAN - SAMPAI LUPA SAMA NYAI ELAH

Ballu piešķiršana — balles piešķir atbilstoši VID piemēroto naudas sodu apmēram. Motivēt nodokļu maksātājus kārtīgi norādīt darbinieku nostrādātās stundas un profesijas.

kā ātri nopelnīt naudu slazdā

Informācijas avots rādītāja novērtēšanai — ziņojums par iespēju rentabilitāte sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām no darba ņēmēju darba ienākumiem, iedzīvotāju ienākuma nodokli un uzņēmējdarbības riska valsts nodevu pārskata mēnesī. Datu vērtēšanas perioda piemērs Rādītāju aprēķina tikai nodokļu maksātājiem, kuri darbojas vispārējā nodokļu maksāšanas režīmā.

bināro opciju optonbt atsauksmes

Ballu piešķiršana — balles piešķir, pamatojoties uz rādītāja lielumu. Pārējo reitinga ballu kritēriju robežas ir noteiktas, pamatojoties uz statistikas datiem par atsevišķiem komersantiem novērtētā rādītāja sadalījumu.

 • Pirkšanas iespēju rentabilitāte, Saistītie raksti
 • Kā nopelnīt naudu, lai izveidotu vietni
 • Šajā rakstā apskatītas galvenās finanšu metodes uzņēmuma ienesīguma palielināšanai un novērtēta to ietekme uz saimnieciskās darbības galarezultātu — peļņu, pievēršot uzmanību tādiem svarīgākiem ienesīgumu raksturojošiem rentabilitātes rādītājiem kā ROM un ROS.
 • Bināro opciju pāru tendenču stratēģijas
 • Darba fragmentsAizvērt Rentabilitātes rādītāji un to nozime.
 • Veikt nozares tirgus izpēti un lielāko konkurentu analīzi Komersantu individuālo komersantu un komercsabiedrību finansiālo rādītāju datus izmanto, lai novērtētu komersantu finansiālo stāvokli — komersantu aktīvu ilgtermiņa ieguldījumus, apgrozāmos līdzekļus, naudukomersantu pasīvu pašu kapitālu, uzkrājumus, kreditoruskomersantu peļņu vai zaudējumus, neto apgrozījumu, komersantu likviditāti, to rentabilitāti un rentabilitāti.
 • Tirdzniecības iespējas ar demonstrācijas kontu

Rādītāja noteikšana — iespēju rentabilitāte novērtē, salīdzinot nodokļu maksātāja vidējo mēneša darba samaksu ar vidējo mēneša darba samaksu nozarē reģionā. Aprēķinot vidējo mēneša darba samaksu, nodokļu maksātāja kopējos darba ienākumus analīzes periodā dala ar kopējo darba ienākumu saņēmušo skaitu analīzes periodā 12 mēnešos : kur: VDS — vidējā mēneša iespēju rentabilitāte samaksa; Di — darba ienākumi kopā i-tajā mēnesī; ASi —darba ienākumu saņēmušo skaits kopā i-tajā mēnesī.

Komersantu finansiālie un finanšu analīzes rādītāji

Rādītāju izsaka EUR, noapaļojot līdz veselam skaitlim. Datu vērtēšanas perioda piemērs Ballu piešķiršana — balles piešķir, pamatojoties uz vidējās darba samaksas lielumu Rādītāja vērtēšanas skala atšķiras nodokļu maksātājiem, kas darbojas vispārējā un mikrouzņēmumu nodokļa režīmā, ko nosaka būtiskas šo nodokļu režīmu atšķirības.

Nodokļu maksātājiem, kuri darbojas mikrouzņēmumu nodokļa režīmā: 5 balles piešķir nodokļu maksātājiem, kuriem vidējā darba samaksa pārsniedz vidējo darba samaksu tajā pašā plānošanas reģionā un nozarē. Ja analizēto 12 mēnešu periodā nodokļu maksātājs ir mainījis iespēju rentabilitāte maksāšanas režīmu, nodokļu maksātāju reitinga sistēma novērtē viņa deklarēto darba algu saskaņā ar ballu skalu, kas iespēju rentabilitāte analīzes brīdī aktuālajam nodokļu maksāšanas režīmam.

Rādītāja noteikšana — rādītāju novērtē, salīdzinot vidējās mēneša darba samaksas lielumu pēdējos 12 mēnešos ar šo rādītāju iepriekšējā iespēju rentabilitāte atbilstošajā periodā.

Vidējās mēneša darba samaksas aprēķinu skatīt šīs metodoloģijas 2. Datu vērtēšanas perioda piemērs Ja analizēto 12 mēnešu periodā nodokļu maksātājs ir mainījis nodokļu maksāšanas režīmu vai nodokļu maksātājs ir jaunizveidots uzņēmums, kuram trūkst datu par iepriekšējo periodu, rādītājs netiek vērtēts.

Uzņēmumu finanšu jauda – pandēmijas sagurdināta

Ballu piešķiršana — balles piešķir, pamatojoties uz vidējās darba samaksas izmaiņām. Ballu kritēriju robežas ir noteiktas, pamatojoties uz statistikas datiem par atsevišķiem komersantiem novērtētā rādītāja sadalījumu.

Ja mikrouzņēmumu nodokļa maksātājam darba samaksa ir vienāda, ar mikrouzņēmumam noteikto darbinieka ienākuma kritēriju EUR vai pārsniedz to, tad neatkarīgi no izmaiņām tas ir vērtējams ar 5 ballēm.

bināro opciju maiņas rādītāji

Ja nodokļu maksātājam, kurš nav jaunizveidots uzņēmums trūkst datu par iepriekšējo periodu, tad tas ir vērtējams ar 3 ballēm. Informācijas avots rādītāja novērtēšanai — nodokļu maksātāju iesniegtās nodokļu deklarācijas un pārskati, VID informācija par nodokļu kontroles pasākumu rezultātiem, VID risku vadības sistēmas rādītāji un cita VID pieejamā informācija.

Nodokļu maksātāju reitinga sistēma

Pilna informācija par riska pazīmēm un kritērijiem, pēc kuriem VID datorizētā sistēma identificē darba samaksas nedeklarēšanas riskus, ir konfidenciāla un nav izpaužama.

Savukārt darba samaksas nedeklarēšanas riskus gada pirmos trīs mēnešus novērtē pēc iepriekšējā gada datiem, bet, sākot ar gada ceturto mēnesi, — pēc kārtējā gada.

sākuma stratēģijas binārās opcijas

Datu vērtēšanas perioda piemērs Ballu piešķiršana — balles piešķir, ņemot vērā katram nodokļu maksātājam piešķirto riska līmeni atbilstoši vidējās mēneša darba samaksas apmēram un datorizētās risku analīzes rezultātiem.