Labākās garāžas ventilatoru iespējas dzesēšanai un ventilācijai

Iespēju darbnīcas. Izziņas veids

  • Labākās darbnīcas ritināšanas zāģa iespējas
  • IESPĒJU DARBNĪCA, SIA, - par uzņēmumu
  • Radošās darbnīcās bērniem iespēja iepazīt ģimeniskas vērtības - Creative Minds for Culture
  • Iespēju Darbnīca - Home
  • One moment, please
  • Iespēju darbnīca, Rīgas 53, Cēsis, Cēsu n., LV
  • Tendenču tirdzniecība

Liepājas pašvaldības foto Veicot bijušo darbnīcu renovāciju centra sētā, tās tiek pārbūvētas par mūsdienīgām darbnīcām cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri šeit varēs lietderīgi pavadīt laiku un apgūt vienkāršas darba iemaņas. Pabeigta arī fasādes siltināšana un apdare vienā ēkas pusē, klona iespēju darbnīcas ieklāšana, samontēti logi.

tirdzniecība ar binārām opcijām labākās stratēģijas

Augustā turpināsies fasādes apdares darbi un elektromontāžas darbi. Ēku plānots nodot ekspluatācijā Spāru svētki šoreiz tika atzīmēti ar diviem vainagiem — viens tradicionāli celtnieku uzliktais, bet otrs — Dienas centra klientu čaklo roku darināts, kuri arī priecājas par jauno ēku un iespēju arī viņiem tur nākotnē nodarboties.

Atjaunotajā Siguldas pils kompleksā atvērtas radošās darbnīcas

Būvniekiem un Iespēju darbnīcas dienestam iespēju darbnīcas Liepājas valstspilsētas Domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš, uzsverot, ka šī jaunā sociālā pakalpojuma sniegšanas vieta, kura top Jaunliepājā, būs ļoti noderīga liepājniekiem jaunu darba prasmju apguvei. Sociālā dienesta direktore Linda Krasovska uzsvēra, ka specializētās darbnīcas būs laba iespēja cilvēkiem ar īpašām vajadzībām gan apgūt jaunas iemaņas, gan lietderīgi pavadīt laiku kopā un integrēties sabiedrībā.

Plānots, ka šeit varētu ražot sveces un papīra dizaina izstrādājumus, ko jau tagad prasmīgi apguvuši arī Dienas centra apmeklētāji. Divstāvu ēkā būs divas darbnīcu telpas, virtuve, telpas darbiniekiem un koplietošanas telpas.

Mēs varam! Specializētajās darbnīcās dienas rit radoši!

Cilvēki ar kustību traucējumiem uz otro stāvu varēs nokļūt ar pacēlāju. Īpašais jaunums šajā ēkā ir funkcionālie logi, kuri būs regulējami no vadības paneļa, nodrošinot gan nepieciešamo ventilācijas režīmu, gan iespēju tos visus automātiski aizvērt vai atvērt ar avārijas pogas palīdzību.

prognozes par iespējām

Būvniecības kopējās izmaksas ar PVN ir eiro. Īstenojot Deinstitucionalizācijas DI procesu, kas notiek visā valstī ar Eiropas Savienības atbalstu, Liepājā tiek veidota vēl viena jauna sociālā pakalpojuma sniegšanas vieta.

obligāciju pārdošanas opcija

Šajās darbnīcās būs 18 darba vietas, kur pieaugušie ar GRT varēs iemācīties jaunas prasmes un iemaņas, lai vēlāk mēģinātu iekļauties arī darba tirgū.

Nodarbības plānots organizēt vairākās maiņās, lai tā būtu pieejamas lielākam skaitam cilvēku.

emitenta iespējas priekšrocības

Vasarā ERAF projekta ietvaros turpinājās būvdarbi arī citos objektos jaunu sociālo pakalpojumu sniegšanai. Ģimeniskai videi pietuvinātā māja Bērnunama bērniem Salmu ielā 53 jau šogad varēs pārcelties uz dzīvi astoņi bērni no institūcijām kopā ar apkalpojošo personālu.

jauna mamma pelna naudu internetā

Latvijā no Projekta mērķis ir palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti, palīdzēt sociālās aprūpes iestādēs dzīvojošām personām, iespēju darbnīcas dzīvojošajiem bērniem un cilvēkiem iespēju darbnīcas īpašām vajadzībām iekļauties sabiedrībā un uzsākt patstāvīgu dzīvi.

Kopumā Liepājā jaunu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveidē plānots investēt 2,6 milj.

kā es varu nopelnīt daudz naudas

Informāciju sagatavoja Liepājas nopelnīt naudu internetā bez ieguldījumiem un depozīta dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Tālrunis: 29