KRIEVIJAS FEDERĀCIJAS VALDĪBA

Iespēju atšifrēšana. Navigācijas izvēlne

iespēju atšifrēšana

Jauna iespēja latviešu valodai datorā — tagad tekstu var arī nodiktēt Uzņēmuma Tilde unikālais veikums runas atpazīšanas tehnoloģiju jomā pirms gada tika publicēts vietnē www. Runas atpazinējs nodrošina diktēšanas iespēju latviešu valodai un ir viens no risinājumiem, ko trešdien, Tildes izstrādātais latviešu valodas runas atpazīšanas rīks pārveido balss ierakstu tekstā.

Runas atpazīšana kļūst aizvien pieprasītāka visā pasaulē, un pirmais runas atpazīšanas risinājums latviešu valodā ir pieejams arī datorprogrammā Tildes Birojs Tilde turpina darbu pie latviešu runas tehnoloģiju attīstīšanas, uzlabojot kvalitāti un izstrādājot dažādus scenārijus atšķirīgām vajadzībām.

iespēju atšifrēšana

Ar runas atpazinēju ir iespēju atšifrēšana iegūt lekciju pierakstus, tas var atvieglot sēžu protokolu sagatavošanu, žurnālistiem palīdzēt atšifrēt interviju ierakstus. Par programmu Tildes Birojs Iespēju atšifrēšana radītā datorprogramma Tildes Birojs ietver mūsdienīgākās tehnoloģijas, lai palīdzētu uzturēt daudzveidīgu un skaidru valodas vidi.

iespēju atšifrēšana

Tildes Birojs ir populārākā Latvijā izstrādātā datorprogramma, ko šobrīd izmanto vairāk nekā tūkstoši lietotāju. Programmatūrā ir iekļauts labākais latviešu valodas mašīntulks un ir pieejama pasaulē vienīgā latviešu valodas gramatikas pārbaude.

Ilze Purmaliete un Marts Kristiāns Kalniņš - Pielīmē mani

Tildes Birojā ir integrēta automātiska latviešu valodas pareizrakstības pārbaude. Lietotāji var kvalitatīvi tulkot vārdus, tekstus un dokumentus, izmantot svešvalodu un skaidrojošās vārdnīcas, kā arī iespēju atšifrēšana vārdnīcas un enciklopēdijas.

iespēju atšifrēšana

Programma ir saderīga ar jaunākajām Windows un Office versijām. Jaunā Tildes Biroja iespējas jebkurš var izmēģināt un izmantot vienu mēnesi bez maksas, programmu lejuplādējot vietnē: www.

iespēju atšifrēšana

Tilde aktīvi sadarbojas ar Eiropas un Latvijas pētniecības centriem, radot pasaules līmeņa inovācijas valodas tehnoloģijās. Lai nodrošinātu valodu dzīvotspēju digitālajā laikmetā, Tilde izstrādā mašīntulkošanas sistēmas, tiešsaistes terminoloģijas pakalpojumus, mobilās tulkošanas lietotnes un pareizrakstības rīkus.