Kā tiks izlietoti Bērnu slimnīcai ziedotie 20 miljoni eiro? - gitaristusesija.lv

Iespējas miljons

Cerību un spēku meklējot

Radio klausīšanās mājās ik dienu izteiktāk pieaugusi vīriešu, citu tautību iedzīvotāju vidū, vecuma grupā no 35 līdz 44 gadiem, Kurzemē un Latgalē. Automašīnās radio klausītāju skaits ik dienu palielinājies salīdzinājumā iespējas miljons situāciju pirms gada sieviešu vidū, vecuma grupā no 25 līdz 34 gadiem, Pierīgā un Zemgalē, bet automašīnās radio klausītāju skaits, kas reizi dienā klausījušies radio, samazinājās izteiktāk Latgalē.

iespējas miljons

Kopējais radio klausītāju skaits, kas atzīmējuši, ka radio klausījušies darbā vismaz reizi dienā, — bez izteiktām svārstībām salīdzinājumā ar periodu pirms gada, tikai atsevišķās demogrāfiskās iespējas miljons ir lielākas svārstības, piemēram, ievērojami vairāk Kurzemes iedzīvotāju atzīmējuši, ka radio klausījušies darbā salīdzinājumā ar situāciju pirms gada. DAR metode nozīmē to, ka Kantar intervētāji zvana uz datora nejauši ģenerētiem telefona numuriem, lai Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 16 līdz 74 gadiem uzdotu jautājumu par to, kā viņi ir pavadījuši iepriekšējo dienu — kur viņi ir bijuši un kādas radio stacijas dažādos dienas laikos ir dzirdējuši.

iespējas miljons

Vienlaikus tiek izsūtītās arī aptaujas internetā ar identiskiem jautājumiem. Pēc radio opciju iegāde mērījumu Day After Recall jeb DAR metodes nedēļas sasniedzamība reach tiek modelēta, balstoties uz respondentu atbildēm par radio klausīšanos nedēļas laikā.

iespējas miljons

Iespējas miljons kombinētā izlases metode nodrošina rezultātu reprezentativitāti, kas atspoguļo visu 1,6 miljonu Latvijas iedzīvotāju vecumā no 16 līdz 74 gadiem. Par Kantar Kantar ir viena no pasaules lielākajām pētījumu kompānijām ar ekspertiem vairāk nekā 90 pasaules valstīs. Kantar grupa ir viena no pasaules vadošajām datu, atziņu un konsultāciju kompānijām.

Aizliedz tirdzniecibu koreja 23 Kā veikt likumīgus 38 Vietnes tiešsaistes dienas 63 Asv Padarīt labu 80 Akciju Tirgus Binārās Iespējas The Binary Lab - Pocket Option Broker Platform Detailed Review labākais no binārajiem variantiem Trīskāršā augšējā binārā opcijas nopelnīt ātri godīgi, binārās opcijas 7 dienas nedēļā iespējas miljons. Binārās iespējas parasti ir vienkāršāk apmainīt, jo tām ir nepieciešams tikai aprēķināt darbības cenu tendenci. Mobilās lietotnes Google Play Google Play. Please iespējas miljons web browser or device that you use for browsing the site.

Kantar Latvijā ir pētījumu kompānija ar vairāk nekā 25 gadu iespējas miljons, kas veic tirgus, sabiedriskās domas un mediju izpēti un sniedz ieteikumus mūsu klientu biznesa izaugsmei.

Mēs uzņēmumiem nodrošinām vērtīgas atziņas nozīmīgu lēmumu pieņemšanai un izaugsmes veicināšanai. Ar zināšanām par inovācijām, zīmolu un komunikāciju, pircēju aktivizēšanu un patērētāju attiecībām iespējas miljons palīdzam mūsu klientiem identificēt, optimizēt un aktivizēt vērtīgos mirkļus ar patiesu ietekmi uz viņu biznesa attīstību.

Autori: LSM.