Papildus informācija

Foreca iespējas. FORECA, SIA

Saturs

  Prognozēšanas pamatā ir iekšējās zināšanas, kas atrodas "tvertnēs" katra domēna vai nodaļas ietvaros.

  foreca iespējas

  Skaidras naudas plūsmas prognozes precizitātes mērīšana pēc realizētajām finanšu darbībām ir neskaidra un sarežģīta. Detalizēta informācija par skaidras naudas plūsmas prognozes iespēju Skaidras naudas plūsmas prognožu līdzeklī ir ietverta tālāk norādītā funkcionalitāte.

  Iepazīstina ar programmējamo skaidras naudas plūsmas prognozēšanu ilgtermiņa prognozēšanai, lietojot laika sēriju prognozēšanu, izmantojot automatizēto integrāciju ar AI Builder.

  foreca iespējas

  Ļauj saglabāt noteiktu naudas plūsmas pozīciju vai prognozes, rediģēt tās un pēc tam viegli salīdzināt un nomērīt prognozes veiktspēju ar faktiskajām finanšu situācijām. Iespējo iespēju analīzi, izmantojot momentuzņēmumu salīdzināšanu.

  foreca iespējas

  Piemēram, varat izveidot vairākus momentuzņēmumus, kas attēlo optimistisku, pesimistisku un visreālāko jūsu skaidras naudas plūsmas skatu, un pēc tam salīdzināt un skatīt atšķirības. Ļauj skatīt naudas plūsmas prognozes vairākās valūtās, visām juridiskajām personām un foreca iespējas un skatīt ar foreca iespējas kontu saistīto naudas plūsmu.

  Ļauj filtrēt un skatīt bankas kontus, kas ir saistīti ar finanšu dimensijām.

  foreca iespējas

  Skaidras naudas plūsmas prognozēšanas funkcionalitāte Dynamics Finance dos jūsu organizācijai iespēju pārveidot garlaicīgu, sarežģītu, tomēr atkārtojošos skaidras naudas plūsmas projekciju vienkāršā, automatizētā procesā. Visnogurdinošāko skaidras naudas plūsmas prognozēšanas aspektu automatizācija ļaus jums koncentrēties uz kritisku lēmumu pieņemšanu, lai varētu vadīt vēlamos biznesa rezultātus.

  foreca iespējas