Samazinās FIAT tirgus daļa Itālijā

Fiat tirgus

fiat tirgus

Pēdējo 24 stundu laikā par šo aktīvu samaksātā augstākā un zemākā cena. Visu laiku augstākā Par šo aktīvu samaksātā augstākā cena kopš tā palaišanas vai iekļaušanas biržas sarakstā.

Verkeerd afgelopen: Fiat 500 un vairāk ...

Cenas izmaiņas 1 h Šī aktīva tirdzniecības apjoma izmaiņas, salīdzinot ar tirdzniecības apjomu pirms 1 stundas. Cenas izmaiņas 24 h Šī aktīva tirdzniecības apjoma izmaiņas, salīdzinot ar tirdzniecības apjomu pirms 24 stundām.

fiat tirgus

Cenas izmaiņas 7 d Šī aktīva tirdzniecības apjoma izmaiņas, salīdzinot ar tirdzniecības apjomu pirms 7 dienām. FDT tirgus dati Binance klientu, kas palielināja vai samazināja savu BTC neto fiat tirgus tirdzniecības laikā pēdējās 24 stundās, skaits.

Popularitāte Popularitāte ir atkarīga no aktīva relatīvās tirgus kapitalizācijas.

Tirgus kapitalizācija Tirgus kapitalizācija tiek aprēķināta, reizinot aktīva vienību skaitu apgrozībā ar tā pašreizējo cenu.

Apjoms 24 h Visu pēdējo 24 stundu laikā veikto darījumu ar šo aktīvu kopējā vērtība ASV dolāros.

fiat tirgus

Apjoms apritē Daudzums apgrozībā atspoguļo līdz šim brīdim izdoto kriptovalūtas vienību vai tokenu skaitu. Labākais blogs.

Pēdējo 24 stundu laikā par šo aktīvu samaksātā augstākā un zemākā cena. Visu laiku augstākā Par šo aktīvu samaksātā augstākā cena kopš tā palaišanas vai iekļaušanas biržas sarakstā. Fiat tirgus izmaiņas 1 h Šī aktīva tirdzniecības apjoma izmaiņas, salīdzinot ar tirdzniecības apjomu pirms 1 stundas. Cenas izmaiņas 24 h Šī aktīva tirdzniecības apjoma izmaiņas, salīdzinot ar tirdzniecības apjomu pirms 24 stundām. Cenas izmaiņas 7 d Šī aktīva tirdzniecības apjoma izmaiņas, salīdzinot ar tirdzniecības apjomu pirms 7 dienām.