Navigation menu

Fiat aktīvi

Saturs

Mūsu piegādes programmā ir visi pašreizējie, bināro opciju ekrānšāviņi arī vecāki Scudo un Ducato sērijas Fiat modeļi.

tirgotāju tirdzniecības taktika

Aptvertas ir visas transportlīdzekļa jomas - no apgaismojuma un elektrotehnikas, līdz ritošajai daļai, transportlīdzekļa aprīkojumam, dzinējam fiat aktīvi bremžu iekārtai. Itāļu automobiļu ražotājs Fiat, kura dzimtene ir Turīna, ja ilgus gadus aktīvi darbojas viegla komerctransporta sfērā.

klēpjdators pelna naudu bez manis

Papildus 1,4 benzīna dzinējam ar 73 ZS ir pieejami arī divi dīzeļdzinēji ar 75 un 95 ZS. Daudzveidīgajiem pilsētas apstākļiem: Fiat Doblò Cargo Doblò Cargo jaunākās paaudzes automobilis tiek piedāvāts ar četriem virsbūves variantiem: furgons, universālis, šasija ar zemo grīdu un kravas platforma modelis Work up.

Klientam tiek piedāvāta izvēle starp diviem konstrukciju augstumiem un divām riteņu pozīcijām.

sponsori, kas pelna naudu internetā

Pilsētas piegādes automobilim pieejama gan bāzes versija ar īsu riteņu garenbāzi un zemu jumtu, gan Maxi XL, gan kravas platforma Work up ar kravnesību viena tonna. Lietderīgā slodze ir no līdz 1 kilogramiem ar kravnesību no 3,4 līdz 5,4 kubikmetriem.

Tubodīzeļdzinējiem 1. Spēcīgākais piedziņas agregāts starp pašaizdedzes dzinējiem ir divu litru turbodīzeļdzinējs 2.

SMALLSTER?

Starp benzīna dzinējiem tas ienāk fiat aktīvi 1. Variantu bagātība: Fiat Scudo Fiat Scudo tiek piedāvāts kā furgons, furgons ar logu, kā Multicab ar metāla aizmugures durvīm, universālis, universālis ar daļēju stiklojumu un Panorāma.

 1. IO — universāla platforma, kas ļauj veikt neskaitāmas operācijas gan ar digitālajām, gan ar FIAT valūtām.
 2. Apvidus Fiat nesīs «Sedici» vārdu 13
 3. AutomašīnasAutomašīnas Valsts-ražotājs "Fiat": to, ko valsts dara automašīnas "Fiat"?
 4. Ja vēlaties izbaudīt savu ceļojumu pilnīgi bezrūpīgā veidā, piedāvājam šādas pakalpojumu pakas Basic protect PAMATA apdrošināšana ir iekļauta nomas cenā.
 5. От Неповторимого вполне можно было ожидать именно такого вот поведения, но в должный срок Олвин конечно же воспримет существующий в городе образ жизни.
 6. Reālā interneta peļņa bez ieguldījumiem
 7. Valsts-ražotājs "Fiat": to, ko valsts dara automašīnas "Fiat"?

Panākumiem bagāts modelis: Fiat Ducato Itālieši lielā izmēra transportam ir ne tikai uzlabojuši izskatu, bet arī palielinājuši pieļaujamo ass slodzi priekšējai 2,1 tonnas un aizmugurējai asij 2,5 tonnas tā, ka Ducato kopumā var vest līdz pat 4,4 tonnām smagu kravu. No tā izriet, ka lielajā furgonā tagad var iekraut līdz 2,1 tonnām kravas.

 • Transmіsіynі eļļas Fiat automašīnām.
 • Fiat Chrysler Automobiles — Vikipēdija
 • Pēdējo 24 stundu laikā par šo aktīvu samaksātā augstākā un zemākā cena.
 • gitaristusesija.lv - Free TON Wiki
 • Cik daudz eļļas ir Fiat Doblo dzinējā? Transmіsіynі eļļas Fiat automašīnām.

Attiecībā uz kravnesību Ducato ir pieejami astoņi izmēri no 8 līdz 17 kubikmetriem. Zem pārsega Jūsu izvēlei tiek piedāvāti četri četrcilindru turbodīzeļdzinēji ar jaudas līmeņiem, un ZS.