Likvidēt starpnieku

Žetonu izstrāde. ATBALSTS IZGLĪTOJAMIEM

žetonu izstrāde

Karogu nes Karogu nes karognesēja un divas asistentes. Pieļaujams maiņas variants.

Kādi ir mērķi, kurus cenšas sasniegt lielākā daļa cilvēku - vai tie ir materiāli vai garīgi?

Prasības karognesējam un asistentiem: 4. Klases kolektīvs apspriež un izvirza savus kandidātus Skolēnu domei, kura tos apspriež, notiek pārrunas ar kandidātiem un tiek izskaidroti uzdevumi, pēc tam priekšlikums tiek iesniegts skolas žetonu izstrāde padomei apstiprināšanai.

žetonu izstrāde

Prasības karognesējam: Jaunietim uzvalks, gaišs krekls, kaklasaite, tumšas kurpes, pieskaņotas krāsas zeķes.

Prasības karognesēja asistentiem: Jaunietēm tumši svārki, saskaņotas krāsas blūzes, miesas krāsas zeķes, slēgtas tumšas kurpes, minimāla kosmētika, Var būt saskaņoti kostīmi. Karoga maiņa notiek pēdējā zvanā.

žetonu izstrāde

Karoga nodošanas rituāls: 9. Karogs ikdienā tiek glabāts direktora kabinetā. Direktore A. Liškauska Žetons Pilsrundāles vidusskolas žetonu pasniegšanas tradīcija sākās Pirmais žetons bija uz balta fona zils zieds un beigšanas gada skaitlis, tas saglabājās no Otrais PV žetons saistās ar atmodas laiku Latvijā.

Ozoliņa Apes vidusskolā žetonu vakars Žetonvakars ir piederības svētki, tie ir piederības svētki Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolai, Apes novadam.

Rombveidīgs nacionālās krāsās, iezīmējot Pilsrundāles vidusskolas ģeogrāfiskā un vēsturiskā stāvokļa īpatnību, ka kaimiņos atrodas Rundāles pils, kurā līdz Trešais žetons tika izveidots Jaunais žetons žetonu izstrāde izveidots gredzena veidā, par galveno vienojošo tika pieņemts, ka uz gredzena virsmas tiek iegravēti Pilsrundāles vidusskolas sākumburti PV un absolvēšanas gada skaitlis. Pie skolas karoga tika nolemts piespraust rombveida nozīmi ar uzrakstu PV un absolvēšanas žetonu izstrāde skaitli, kas ir identiski veidot tendenču līniju gravējumiem gredzenā.

Ar

The Dark Side of Allen Dulles: The Greatest Untold Story of American Power - U.S. History (2015)