Satura rādītājs

Ethereum izmaksas. Ethereum cena | gitaristusesija.lv

Saturs

  Kritums notika dienu laikā pēc tam, kad kāda Vērtspapīru un biržas komisijas SEC amatpersona atzina, ka aģentūrai ir "desmitiem" atklātu izmeklēšanu attiecībā uz sākotnējiem šīs valūtas piedāvājumiem.

  ienākumi internetā 50

  Ethereum turpina kristies "Acīmredzot mēs daudz darām šifrēšanas telpā, un mēs daudz ko redzam šifrēšanas telpā, " ceturtdienas konferencē sacīja SEC izpilddirekcijas nodaļas līdzdirektore Stefānija Avakiana.

  SEC lēmums agresīvi uzraudzīt kriptovalūtas piedāvājumus ir īpaši nozīmīgs Ethereum kopienai, ethereum izmaksas daudzi no jaunajiem kriptovalūtas vai kriptovalūtas piedāvājumiem ir veidoti Ethereum platformā.

  Cilvēkiem, kuri izveido jaunu marķieri Ethereum blokķēdē, ir jāpērk ēteris - valūta, ko izmanto, lai samaksātu par Ethereum darījumiem.

  kas pelna naudu mājās atsauksmes

  Tāpēc, ja SEC agresīvā izpilde izbeidz sākotnējā monētu piedāvājuma ICO uzplaukumu, tas noņemtu galveno faktoru, kas Krīt arī Bitcoin un citas kriptovalūtas Ēters pēdējo 24 stundu laikā ir piedzīvojis lielākus ethereum izmaksas no jebkuras citas nozīmīgas kriptovalūtas, taču zaudējumi bija arī citām valūtām. Arstechnica fonts.

  reālās iespējas cenu noteikšanas metode