Par Eiropas konvenciju par diplomu līdzvērtību iestājai universitātēs

Diploma iespējas

Saturs

  Kultūras nodaļas vadītājs Dr. Tomass Šeps apsveic diploma iespējas valodas diploma ieguvējus Kultūras nodaļas vadītājs Dr. Tomass Šeps apsveic vācu valodas diploma ieguvējus, © Vācijas vēstniecība Rīgā Bildinfo Bild in großer Ansicht anzeigen Schließen Kultūras nodaļas vadītājs Dr.

  Tomass Šeps apsveic vācu valodas diploma ieguvējus© Vācijas vēstniecība Rīgā Kultūras nodaļas vadītājs Dr. Tomass Šeps apsveica 69 skolēnus ar diploma iegūšanu, klātesot arī viņu vecākiem un skolu direktoriem.

  peļņas apmaiņas bitcoin pret 24 opshen bināro opciju demo konts

  Savā uzrunā Dr. Šepsa kungs norādīja uz vācu valodas starptautisko nozīmi un apsveica diploma ieguvējus ar lielajiem panākumiem. Vācu diploma iespējas ir ne tikai viena no 10 pasaulē visvairāk runātajām valodām.

  btcon broker pārskati par ieņēmumiem Darījumu centra aprīkojums

  Tās zināšanas paver arī daudzas iespējas profesionālajā karjerā. DSD II diplomi visā pasaulē tiek atzīti kā augsta valodas pārvaldīšanas līmeņa pierādījums, kas liecina arī par ievērojamām darbaspējām, tādējādi īpaši pozitīvi raksturojot arī diploma saņēmēja personību. Vācu valodas diplomu var iegūt skolēni ārvalstīs kā apliecinājumu savām vācu valodas zināšanām.

  labākais laiks bināro opciju tirdzniecībai kā nopelnīt naudu bez darba

  Lai to iegūtu, tiek vērtētas viņu prasmes klausīties, lasīt, rakstīt un runāt.