Dienvidāfrikā konstatēts jauns Covid-19 variants ar daudzām mutācijām

Dienas variants

Saturs

  dienas variants

  Jaunmēness un pilnmēness dienas Tā uzskata Db aptaujātie telekomunikāciju eksperti. Iezīmē intereses «TeliaSonera, piesaistot iPhone dienas variants daļēji piederošajam LMT, savā ziņā parāda, ka rēķinās ar šo uzņēmumu nākotnē,» piekrīt bijušais Lattelecom valdes priekšsēdētājs Nils Melngailis, vienlaikus piebilstot, ka skandināvu koncernam gan citu variantu Latvijā īsti nebija, jo Lattelecom ar iPhone izplatīšanu diez vai nodarbotos, ņemot vērā, ka kompānijai nav mobilo sakaru tīkla.

  dienas variants

  Kas ir dienas variants, ka šobrīd jau daudzus mēnešus turpinās peripetijas ap Lattelecom un LMT privatizāciju. Arī Latvijas Telekomunikāciju asociācijas izpilddirektors Jānis Lelis, komentējot TeliaSonera iespējamos motīvus, uzticot Latvijas Mobilajam telefonam izplatīt vienu no pēdējā laika atpazīstamākajām preču zīmēm pasaulē, atzina, ka Telia Sonera ir pārliecināta, ka LMT paliks šīs kompānijas īpašumā.

  Un patiesībā viņiem caur Lattelecom jau tagad pieder vairāk nekā puse LMT, viņi tikai to nav atzinuši,» teica J. Eksperti uzsver - iPhone varētu būt kā odziņa dienas variants Telia Sonera piederošās LMT putukrējuma tortes, kas varētu nodrošināt dienas variants peļņu jau tuvākā nākotnē.

  dienas variants