Tīmekļa monetizācijas padomi ieņēmumiem Google tīklā — Google AdSense

Aptvertās iespējas

Jūsu tiešsaistē sniegto personisko informāciju mēs izmantojam un kopīgojam vienīgi tādā veidā, par kuru jūs informējam vai nu šajā politikā un Mūsu Sīkdatņu privātuma saistībās, vai arī citos mūsu sniegtajos privātuma paziņojumos un saziņā.

Image Foto: Pixabay. Lai aptvertu, konstatētu un izvērtētu visus ar to saistītos draudus, mūsdienās ar cilvēku spēkiem var izrādīties nepietiekami.

Ādas diagnostikas iespējas un \

Tomēr šādas iespējas sniedz mākslīgā intelekta attīstība. Rīle jau sarunas sākumā uzsvēra - kibertelpa ir sfēra, kurā konflikts jau ir sācies — dažādas valstis tajā mēģina sasniegt savus stratēģiskos, militāros un operacionālos mērķus.

aptvertās iespējas

Lai tam gatavotos, NATO NATO ir iekļāvusi jaunizveidoto NATO Kibertelpas operāciju centru Alianses komandstruktūrā ar mērķi novērot kibertelpu un tos, kas konflikta vai krīzes gadījumā mēģinās to izmantot. Mākslīgajam intelektiem ir plašas spējas mainīt vidi mums apkārt, tai skaitā drošības un aizsardzības sektoros.

aptvertās iespējas

Hibrīddraudu kontekstā Automātiskās mācīšanās Machine Learning algoritmi jau tagad var tikt izvērsti, lai kontrolētu un izprastu dezinformācijas kampaņas, kā arī analizētu sabiedrības noskaņojumu un veiktu t. Kā jau minēts iepriekš, NATO attīsta savu Informācijas vides novērtēšanas Information Environment Assessment spēju un iekļauj savās struktūrās lielo datu analīzes iespējas.

KOPSAVILKUMS MŪSU TIEŠSAISTES PRIVĀTUMA SAISTĪBĀM PRET JUMS - MSD Privacy

Mākslīgā intelekta aplikācijas var palīdzēt analizēt un klasificēt kiberdraudus, kā arī atbalstīt lēmumu pieņemšanas procesu to draudu gadījumā.

Ilgtermiņa perspektīvā Mākslīgā intelekta attīstība kibertelpā radīs gan jaunus draudus, gan jaunus aptvertās iespējas, kā stāties pretī draudiem.

aptvertās iespējas

NATO dalībvalstīm būs jāatrodas šo atklājumu avangardā. Tas prasīs jaunas investīcijas, jaunus ieguldījumus jaunus ekspertus paralēli jau eksistējošiem rīcībpolitikas ietvariem, konceptiem un doktrīnām, lai būtu iespējams attīstību veikt atbildīgi. Rīle uzsver - Iespējamie ieguvumi solās būt bagātīgi, ja mums aptvertās iespējas apsteigt savus potenciālos pretiniekus, vienlaikus izgāšanās izmaksas var būt nopietnas.

aptvertās iespējas

Līdz ar to ieguldījumi Mākslīgā intelektā nozarē un pārliecība, ka mūsu drošības un aizsardzības ekspertiem ir pieejama labākie analīzes līdzekļi, ir jābūt NATO prioritātei.