Saistītie raksti

Apmācības iespējas. Apmācības iespējas ārzemju studentiem 2020./2021.m.g.

Saturs

  Apraksts: Translate with Google Translate Ja vēlies attīstīt sevī esošo līdera potenciālu un veicināt pozitīvu pārmaiņu veidošanos gan sevī, gan savā apkārtējā vidē - piesakies dalībai tiešsaistes apmācībās "Uzlauz savu potenciālu!

  kur Tarkovā atrast bitcoin

  Pieteikties aicināti jaunieši no 16 - 24 gadu vecumam. Apmācības vadīs spēcīgi līderi un pārmaiņu veicinātāji gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

  strādāt internetā šobrīd bez ieguldījumiem

  Apmācības kopumā ilgs trīs dienas un sastāvēs no interaktīvām tiešsaistes nodarbībām, kā arī praktiskās daļas, kurā Tev būs iespēja pielietot apgūto īstenojot sociālo projektu idejas mentoru vadībā. Apmācības vadīs spēcīgi līderi un pārmaiņu veicinātāji gan no Latvijas - personīgās izaugsmes treneris Māris Resnis no Lūzumpunkts, biedrības Global Shapers Riga apmācības iespējas Dāvis Golds, kustības HiPotential.

  Programmu vari redzēt arī teksta apakšā. Izklausās labi? Mums ir vēl viena lieliska ziņa!

  ieņēmumi internetā saistītajās programmās

  Dalība apmācībās ir bez maksas, jo to apmācības iespējas mūsu galvenais atbalstītājs - Edinburgas hercoga starptautiskā jauniešu pašizaugsmes programma Award Latvia. Tev ir Visas Iespējas! Sper soli un izmanto tās!

  macd binārā opcijās